Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is nehéz elviselnie...

Másnak is nehéz elviselnie ezt a havas, latyakos időt?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen gyülőlőm az ilyen időt,mikor esik az eső vagy a hó,egyszerűen legszívesebben csak a lakásba lennék és ki sem mennék itthonról. Nagyon nehezen viselem,meg azt is hogy mások ilyenkor még idegelik azzal az embert hogy hívogatják hogy "nézd esik a hó".
2011. dec. 19. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
+10 celsius alatt szívesebben lennék halott, mint kimenjek az ajtón, a gázszámla elvitte az ünnepekre valót, és akkor 4 napja az egész napos fejfájást még meg sem említettem. :)
2011. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hol esik a hó? mert itt nem
2011. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,és ilyenkor a gázszámla is rettentően magas... egyszerűen elkéne törölni ezt a sz@r időt:)
2011. dec. 19. 13:44
 4/5 A kérdező kommentje:
somogy
2011. dec. 19. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még idén hót, de ettől függetlenül utálom ezt a hideget, tényleg megmozdulni nincs kedvem sokszor. És az hogy nincs elég fény, 4órakor meg már kifejezetten sötét van, hát a kedvem lehúzza rendesen.
2011. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!