Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egy nőnek többet kell elviselnie a férfitól, mint egy férfinak a nőtől?

Figyelt kérdés

Barátom ezt mondta, és én nem igazán értek vele egyet... Szerintem én így is egy csomó dolgot elviselek tőle, de neki ez nem elég. Nem csak nekem kell alkalmazkodnom, hanem neki is.. nem?

Aláírom h van egy csomó hibám nekem is, de nem csak nekem kell torelánom a hülyeségeit..


2010. júl. 5. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban a tolerancia, az elfogadás, a tisztelet is a legfontosabbak között szerepel. Ezek nélkül nem sok ember lenne együtt, mert senki sem tökéletes, mindenkiben el kell viselni valamit.
2010. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
100 % ban igazad van! Ő is alkalmazkodjon :)
2010. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Mindig az adott kapcsolattól függ, hiszen mindenki más személyiség. Viszont általában a nőkre jellemző, hogy nagyobb tűrőképességgel/lojalitással rendelkeznek. ÁLTALÁBAN. Meg csomó ellenpélda is van. Annyi személyiség és kapcsolat van, nem is értem miért kell ennyire általánosítani amikor semmi értelme.
2010. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolat nem az elvárásokról szól, hanem toleranciáról, kölcsönösségről és szeretetről. Meg csomó másról. De elvárásokról tuti nem. A fentiek alapfeltételei egy normális kapcsolatnak - igen, neki is ugyanúgy tolerálni kell a te hülyeségeidet, mint te az övéit. Én azt hittem, ez alap, nem?:S Tévednék?:S
2010. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben mindkét félnek ugyanannyi jut. Viszont a férfinépség ilyen. Tanuja voltam olyan kapcsolatnak, amiben mindkét fél megcsalta a másikat. A nő tudta meg a másikról először. Amikor meghallotta, kiakadt, a férfi meg nem értette, miért nem lehet elnézni egy kis félrelépést. Aztán a nő megbocsátott, és elmondta, hogy ő is hibázott. Erre a férfi azt mondta,micsoda dolog ez. Innen vége a kapcsolatnak. Ez a férfi büszkeség...
2010. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, tolerálja az én hülyeségeimet, de én nem úgy vetem észre. Veszekedésnél mindig ő a ártatlan. Vagy csak azért kér bocsánatot, h ne mondjam tovább, nem őszintén. Legalábbis én így vettem észre. És ő azt vallja, h ha szereted a másikat, fel kell adni érte az igazadat. Ez így oké. Apróságokban és ritkán. De én nem fogok bocsánatot kérni ha írtó nagy f.szságot mond..
2010. júl. 5. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni, hány évesek vagytok?
2010. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, 17 évesek vagyunk mindketten.
2010. júl. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!