Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek csak esős, havas...

Szerintetek csak esős, havas és latyakos időben illik hordani a manapság divatos egyszínű/mintás gumicsizmákat?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 21. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen! Mivel lehet, hogy valamelyik cuki, de alapvetően akármilyenre csinálják is meg, csak egy gumicsizma marad. Nekem is van, még a járásom is más lesz tőle - és hát nem nőiesebb, az biztos :)

Jó időben egyrészt butaság fölvenni, mert nem szellőzik, ami hosszabb távon valóban gombát okoz, másrészt nem is szép igazából.

Kérdezz meg néhány fiú ismerősöd: szinte biztos, hogy mind azt fogják mondani, hogy esőben elnézik, mert akkor tényleg praktikus, de amúgy röhejes, amikor vonulnak a "trendi" csajok és a tűző napon izzad rájuk a csizma.


Akárhogy néz is ki, a gumicsizma egy praktikus okokból létrejött dolog, és máig az. Lehet csicsás, színes, csillogós, masnis, akkor is csak egy gumicsizma marad, amit esőben, sárban kell hordani.

2010. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én pár hete vettem egy gumicsizmát, de csak esős,sáros időben fogom hordani, viszont akkor nagyon praktikus. Vettem bele bélést is. Száraz időben tényleg furán hat, pedig sokan hordják olyankor is. Szívesebben vásárolnék vízálló GORE-Tex-es csinos lábbelit, de horror áron kínálják őket, így marad egyelőre a gumicsizma.
2010. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem magas sarkú nőes gumicsizmám van és már hordom ... szerintem az enyém jól néz ki!
2010. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Tudtok segíteni, hogy merre lehet bele bélést kapni? Köszi!
2010. nov. 4. 09:44
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

ez UNDORÍTÓ.

alapból rühellem a gumicsizmát.

ízlés ficamozok van, de most komolyan???

fúúúj

disznó szart lapátolni szoktak gumicsizmába menni nem utcára -.-"

2010. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

el nem tudnám magam képzelni gumicsizmában,s ehhez tartom is magam.Nem loholok megszállottan a divat után.Főleg ha vmi ízléstelen cucc kerül újra piacra,pl a klumpa,vagy ez a gumicsizma..

de ha nektek tetszik,hát hordjátok.

Ha visszajön a buffalo a divatba ,akkor azt is biztos hordani fogjátok,függetlenül attól,h ha ma meglátnátok vkit abban biztosan kigúnyolnátok...;)

2010. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

10:53

Nagy zöld kéz!!!

Egyetértek veled!

2010. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagy piros kéz!

NEM a gumicsizma hordására való ingerenciátokra voltam kíváncsi! Az cseppet sem érdekel! :D

Szerencsére van, aki felfogta a kérdés lényegét! :)

2010. nov. 4. 12:51
 9/11 anonim ***** válasza:

10:33, 10:53, 12:22 nagyon nem értelek titeket!

A gumicsizma nem arra való, hogy a mezőn dolgozz vele.

Arra való, hogy vízben, sárban mászkálj vele.

A városban is van víz és sár.


Ti a felszínt kapargatjátok, hogy gumicsizmát csak vidéken láttatok eddig.

De miért is? Mert ott jellemzőbbek a burkolatlan utak, pocsolyák és a sár.

De attól még ez a városban is van.

Mitől jobb, ha az ember inkább átázott cipőben fagyoskodik esőben, felfázik, stb.?

Nem mindenkinek telik gore-texre, pl. én sem tudok kifizetni ötszámjegyű összeget egy cipőért. 3 ezret viszont egy gumicsizmáért igen.

2010. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem csak vidéken láttam gumicsizmát. De tény,hogy az alapfunkciója az volt,hogy (többek között) a trágyában is dagonyázhass benne, és ne vidd be a szobába a szart. Nagyapám is abban takarított disznót. No mindegy. Alapból sem tetszik, akármilyen csillivilli, mintás cukira is csinálják, otromba. Egy műbőr csizma se ázik be,és az már jóval csinosabb. És az se kerül sokba, csóró vagyok, nekem se telik drága cipőre..szerintem ezzel sokan vagyunk így.

Amúgy meg..ha tetszik, hordd..ha már felvetted,senkit nem fog zavarni,mi van rajtad, főleg városban...az nem olyan,mint itt vidéken,ahol még azt is megnézik, van-e rajtad pattanás..

2010. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!