Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek az alvástól, mit tegyek?

Félek az alvástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira félek az elalvástól, hogy inkább ébren tartom magam, aztán néha elalszom egy kis időre, 1-1 órára, de nagyon ritkán van olyan, hogy 6-7 órát végigalszom. Igazából attól félek, hogy egyszer csak majd nem ébredek fel, mert annyira kimerült leszek. Ráadásul msotanában csomószor rájövök álmomban hogy ez csak álom, és felébresztem magam. Nagyon stresszes vagyok, szerintem attól van.
2012. jan. 2. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ilyenekre gondolni sem szabad, hogy "Nem alszok el, mert lehet, hogy nem ébredek fel soha." Ez butaság. Ennyi erővel nem megyek be a házba, mert lehet, hogy rám szakad a tető, vagy nem megyek az utcára, mert elüt az autó. Így nem szabad gondolkodni. :) Inkább kérd a jó Istent, hogy őrizzen meg Téged egészségben és boldogságban sokáig. :) Egyébként hány éves vagy?
2012. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 b_smart ***** válasza:
Azt javasalom mozogj sokat. ELalvás előtt kb 2 órával menj el kocogni, vagy szobabiciglizz. Van egy melatonin nevű tabletta, ami nem kifejezetten gyógyszer és a jó alvást biztosítja. [link]
2012. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 :)
2012. jan. 2. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem PONT UGYANEZ A BAJOM!!!!!! Én akkor félek leginkább, ha aznap alig aludtam valamit éjjel, és tényleg estére már olyan kimerültnek érzem magam, hogy én sem merek elaludni és mesterségesen ébren tartom magam, mert félek, hogy örökre elalszok, olyan fáradt vagyok.
2012. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 b_smart ***** válasza:
Szorongás okozza, Neked is azt tudom mondani, hogy mozogj egy jó kiadósat, az oldja a szorongást és kiegyensúlyozottá teszi a fáradtságot is. Utána igyál egy deci jófajta vörösbort és irány az ágy. :)
2012. jan. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már 70-80 éves lennél akkor elképzelhető lenne.
2012. jan. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!