Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 17napja késik a mensesem!...

Már 17napja késik a mensesem! Rendszeresen védekeznük a barátommal, és eddig nem volt ilyen gond. Nagyon félek hogy esetleg terhes vagyok! Rendesen jeletkeztek rajtam a havi tünetek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedben már régen csináltam volna egy tesztet.
2008. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még csak 17éves vagyok.nagyon félek.Lehet a stressz az oka nem?Előző héten tiszta ideg voltam.Az is bekavarhatott?

Mielőtt megjött volna azelőtt nem voltunk együtt,de mikor késni kezdett akkor 3x is,de mind a 3x védekeztünk.Akkor is lehetek terhes?

2008. márc. 16. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! figyelj, ha mindig védekeztetek, és nem szakadt ki a gumi, vagy ha tablettázol, és nem felejtetted el bevenni, akkor nagyon kevés esély van terhességre. kérdezz rá a párodnál, hogy biztos nem e észlelt valami szakadást. ha továbbra sem jön meg, akkor csinálj egy tesztet, vagy pedig menj el orvoshoz. tudom, hogy nehéz, és is utálok minden orvost, de az utóbbit ajánlanám inkább. de elsősorban azt, hogy nyugodj szépen meg! az idegeskedéssel csak tovább rontasz a helyzeten. nekem a múlt hónapban késett másfél hetet, és én is nagyon nagyon féltem, már minden tünetet produkáltam a félelemtől. szóval szépen nyugodj meg, akár ki is maradhat egy, ha éppen nem volt peteérésed, barátnőmnek volt, hogy 4 hónapig nem jött meg, és volt szexuális kapcsolata is, mégsem volt terhes. de ha veszel egy tesztet, és negatív lesz, hidd el, megnyugtat.
2008. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálok megnyugodni!Köszönöm a segítséget!
2008. márc. 16. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem tuti baba.
2008. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Negatív lett..Akkor tuti a stressz,vagy csak szimplán kimaradt..köszi a segítséget!
2008. márc. 17. 17:00
 7/7 anonim válasza:
Ugyan ez volt nálam is, 17 napot késett és voltak végig menzis tüneteim az a "mindjárt megjön" érzés és mi is védekeztünk, elmentem dokihoz aki csinált UH-t és azt mondta hogy kimaradt az előző hónapban a peteérésem. De semmi gond, nincs, hamarosan (köv. hónapban) meg fog jönni.Este már meg is jött. Szerintem menjél el dokihoz, az a legtutibb.
2008. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!