Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mennyire normális? Pulzus...

Ez mennyire normális? Pulzus kérdés

Figyelt kérdés
A pulzusom nagyon ingadozik, a háziorvos szerint MPS gyanús vagyok, de további vizsgálatokra nem küldött el, gyógyszert nem adott rá, viszont egyetemista létemre eléggé rendezetlen az életem, napjaim is változóak, előfordul olyan, hogy egész nap nem eszek, mert nincs időm bekapni semmit, csak késő délután. És megfigyeltem azt, hogyha üres a gyomrom, és nem eszek huzamosabb ideig, akkor a pulzusom nagyon magas, sztem olyan 130-140 ekkor biztos hogy van, attól függetlenül h rohangálok vmerre, vagy épp nyugalomba vagyok. Mihelyst bekapok valamit a pulzusom lejjebb megy, és aránylag rendeződik. Viszont, ha az van hogy teleeszem magam, akkoris felmegy nagyon magasra a pulzusom, mondjuk ahogy ezt olvastam normális, mert evés után mindig emelkedik. És akkoris nagyon magas, mikor fáradt vagyok nagyon, és aludni próbálnék, de már olyan fáradt vagyok, h nemmegy. Ez természetes? Egyébként néha behúz a szívem egy ideje, de stresszes is vagyok, egyáltalán nem mozgok, és az életem se a legjobb. Vérnyomásom teljesen normális, pulzus értékem normális esetben 80 körüli, ha idegesebb vagyok akkor 100.

2012. jan. 11. 14:01
1 2
 11/11 anonim válasza:

Meg szabad kérdezni hogy hány éves vagy és fiú vagy lány? És hogy elmúltak már a panaszaid?


Én 21 éves fiú vagyok, nekem 1 hete fáj a mellkasom, voltam sürgősségin, ott mellhártyagyulladásnak mondták, tegnap is bementem mert nagyon fájt, és úgy néz ki hogy bordaközi izmaim fájnak. De végig attól félek hogy koszorúérgörcs vagy szívizomgyulladás lehet, és megyek is hétfőn egy szívUH-ra a biztonság kedvéért (EKG-im negatívak)

És én is nagyon aggódós vagyok, azon jár az eszem hogy mi lesz ha megáll a szívem és nem merek nagyon hirtelen mozogni sem manapság

Meg ha kicsit erősebben ver, akkor rástresszelek és nem tudok lenyugodni :(

Nekem azt mondta a háziorvosom, hogy lelkileg is meg kéne vizsgálnia egy pszichiáternek, hogy minden oké-e, mert am nekem sem volt eddig leányálom az életem :(

2012. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!