Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnék leülni tanulni?

Hogy tudnék leülni tanulni?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok és nem tudok leülni tanulni, ha meg igen akkor meg figyelni nem tudok egyáltalán, mert ha csak a tanulásra gondolok már idegbajos leszek, és fel-alá járkálok, közbe még idegesebb leszek, nem bírok megülni egy helyen, szenvedek és bármit megcsinálnék csak azt nem. Mit tudok tenni? Még 6 évet kéne kibírni így, de ha így megy tovább akkor egyetem végére egy idegroncs leszek. 2 éve kezdődött ez az állapot és azóta rosszabbodott és lett ilyen elviselhetetlen mára. (most vagyok végzős gimis...). Szóval mit javasoltok?
2012. febr. 21. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy csücs.
2012. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. lépés: gép kikapcs.
2012. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen: kapcsold ki a gépet.Ha egyedül nem megy,kérd meg a szüleidet,hogy zárják el előled egy szekrénybe,és tegyék el a kulcsát úgy,hogy ne férhess hozzá egész nap.

Aztán állj neki tanulni.Javaslom,reggel legkésőbb 6 órakor kelj fel.7-kor állj neki tanulni,aztán napközben ugyis suliban vagy.Utána tanulj,utána meg,ha már megtanultál,akkor vagy menj el egy nagyot levegőre,vagy nézz inkább tévét,menj konditerembe,csajozz,akármi.A gépet meg zárasd el,a netet köttesd ki vagy korlátoztasd be(erre is van már mód)

2012. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyúlj magadhoz.. lenyugtat és nem tereli el minden a figyelmed.
2012. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!