Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok enni és pocsékul...

Nem tudok enni és pocsékul érzem magam. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Alig eszem már, kifordul a számból minden kaja, mindentől fáj a hasam, egy hónap alatt 5kg-ot fogytam az egyébként se túl sok kilómból:( úgy lelkileg is teljesen padlón vagyok emiatt. Mi bajom lehet? Ki tudna segíteni? Végigjártam már sok mindent, de eddig minden eredményem jó.
2009. jún. 8. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nem stresszelsz mostanában sokat? Pl: érettségi, vizsgák miatt?
2009. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, sajnos ilyen típus vagyok:( de idáig nem volt ennyire súlyos a helyzet. Attól félek, hogy egyszer majd valahol összeesek, mert a nem evést sokáig nem lehet csinálni, kimerülnek a tartalékok. Erőltessem? Próbáltam, de rosszabb.
2009. jún. 8. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyél olyat amit szeretsz. ha nem megy akkor legalább egyél sütiket, igyál tejet/kakaót, egyél palacsintát, tejbegrízt, tejberízst, az ilyen könnyű ételeket lehet megtudod enni. Vagy egyszerűen raj magad elé vmi finom kaját ülj be a TV elé és kezd el enni, meglátod percek alatt elfogy a tányérról :)

Előző voltam.

2009. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!