Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az igaz hogy ha nem töröljük...

Az igaz hogy ha nem töröljük fürdés szárazra a lábujjközeinket akkor gombás lesz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt mondogatta regen az anyukam, hat 20 ev alatt egyszer sem volt gombam, pedig egyaltalan nem szoktam torolkozni.
2009. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy kifejezetten nem,de nyilván hamarabb alakulhat ki,ha rendszeresen nedves marad a "lábujjközünk" :D

Mindenesetre jobb félni,mint megijedni,inkább töröljünk mindent tisztára,és szárazra!!:)

2009. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én sem szoktam külön megtörölni a lábujjközeimet, és nekem életemben 1x volt csak gombám, de az uszoda után.
2009. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazzunk úgy,hogy esélyed van rá.

Am nekem is igaz ami elsőnek,20 év alatt egy sem pedig utlok törcsizni:S

2009. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor töröltem ki a lábújjam közét amikor terhes voltam, mert azt mondják akkor gyengyébb az immunrendszer.De előtte 34 évig sosem, és azóta 2 éve sem törölöm ki a közét, mégsem volt sosem gombám(kopp,kopp).remélem továbbra sem lesz.Néha van emiatt lelkiismeretfurdalásom, hogy nem törölöm ki, de lótok futok, nincs időm ilyenekre.Volt időszak amikor alulról sem töröltem meg magam rendesen, és akkor sem lett gombám.De mostanában erre nagyon odafigyelek, mert a nedves helyeket télleg jobban szeretik a gombák mint a szárazat.De szerintem ez azért függ az ember immunrendszerétől is, meg hogy fürdés után milyen cipőt veszel fel.Én egész nap szinte csak papucsban járkálok, így hamar kiszárad a lábújjam köze.Na h ezt jó hosszasan kifejtettem.:)
2009. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtatok. :) amúgy nekem is anya mondja mindig...:D
2009. jún. 8. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez lenne, akkor minden második embernek gombája lenne.
2009. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A gomba szeret nedves, nyirkos helyen megtelepedni. Ha pont olyan helyen jársz mezítláb a nyirkos lábujjközöddel, ahol egy gombás lábú is mászkált, akkor lehet, hogy rád telepednek a nyavajások, pedig ha szárazra törölted volna, akkor nem lett volna semmi esélyük nálad :-))))))))
2009. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MARIANN06 ***** válasza:
Szerintem elöfordulhat.
2009. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!