Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sok volt a stressz az iskola...

Sok volt a stressz az iskola miatt?

Figyelt kérdés
3 napja szét idegeskedtem magamat az évvégi témazárók egyéb dolgozatok miatt.És ezalatt a 3 nap alatt nagyon megzavarodtam, úgy elfáradtam az iskolában hogy napi 10 órát is alszom ( a szokásos 7-8 helyett.)Szagokat érzek mindenfelé amik nem is léteznek.Néha nagyon rosszul is vagyok,rossz a közérzetem.A stressztől volt?El fog múlni?
2009. jún. 11. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ahogy enged a nyomás, úgy szűnnek meg a tünetek is! Ne idegeskedj annyit, nem ér annyit!
2009. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
nyugi sz.ard le a sulit, én is halálra idegeskedtem magam h megbukok, hát nesze megbuktam, mostmár legalább nem idegeskedek, de úgy lefáradtam, belegondoltam megbukni gondnélkül is lehetett volna, én mégegyszer nem fogok a suli miatt stresszelni. bár gondolom te a jó jegyekért idegeskedsz annyit, a 4es 5ösökért:) azért meg minek?:P
2009. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
pf.... én most érettségizek én komplett idióta vagyok, vitatkozom veszekszem, kiabálok, hisztáriás vagyok, ezenkívül elájulok meg minden bajom van:S szóval elmulik a suli és minden csodás lesz :D
2009. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt ilyen gondom,mondjuk úgy hogy nagy ívben tojtam a sulira,az érettségit is félvállról vettem,de mióta fősulis vagyok,azóta tiszta ideg vagyok,alig alszom görcs van a gyomromban,hányinger és midnen ami előjöhet.Egy idővel szűnik,főleg ha nincs hajtás de a vizsgaidőszak az a másfél hónap pokol és ráadásul tanévente 2x...háááát:S
2009. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj a 10 órás alvás miatt!

Engedd meg a szervezetednek, hogy kipihenje magát.

Ha teheted, hogy akkor kelsz fel amikor akarsz, akkor ne állíts órát és kapcsold ki a telefont.

Majd a szervezeted úgyis jelez.


Mindenkinek:

Vizsga időszakban stb. minden nap adj időt magadnak az alváson kívül pihenésre.

Legalább egy 20-30 perc.

Amikor le tud csendesedni elméd.

Akár egy vezetett meditáció vagy egy kellemes halk zene.

Nem a kedvenc zenéd amire a pulzusod kiveri a biztosítékot.

Most nem ez a cél! A cél az, hogy pihenj!

Sok helyen lehet venni ilyen cd-ket kazikat.

Nagyon ajánlom! Sokat segít!

Így nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb leszel.

2009. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

látjátok,ezért van annyi hülye ember MO-n,mer arra vann bíztatva a jövő nemzedéke,hogy szard le a tanulást,ne is törödj vele stb....

ez nem így van,az hogy tanulj a te érdeked,és szerintem az idegeskedés és stressz hozzá tartozik,persze csak bizonyos határokon belül(pl azért nyugtatózni nem kell magad mer szétvet az ideg)

ilyenkor mindenki hajlamos arra gondolni hogy könnyebb abbahagyni,meg leszarni,de szerintem érdemes tanulni.

2009. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!