Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap este óta egyáltalán...

Amazone kérdése:

Tegnap este óta egyáltalán nem érzek ízeket és szagokat. Valakivel fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja megfáztam. Tünetek ahogy kell: köhögés, torokfájás, orrdugulás vs. orrfolyás. Tegnapra már csak az orrdugulás és orrfolyás kombinációja maradt (ennek már lehet köze van az allergiámhoz is, de lehet még a megfázásom tünetei). Tegnapig nem volt egyéb gond, de este azt vettem észre, hogy nem érzem a mentolos krém illatát (ami amúgy veszett erős,az egész szobát átjárja) amivel mellkasom szoktam ilyenkor kenni. Ezután elkezdtem dolgokat szaglászni meg kóstolgatni és semminek nem éreztem az illatát/ízét. És még mindig nem állt helyre a dolog, pedig nagyon érzékeny szaglásom és ízérzékelésem van.

2012. márc. 30. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi a nátha tünete. Vissza fog jönni.
2012. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, én is bepánikoltam tőle. Még egy allergiatesztet is csináltattam gyorsan, de semmi. A megfázástól van. Ez valami makacs vírus lehet. Remélem, hamar rendbe jövünk. Nekem egyébként legrosszabb az orrdugulás volt. Még a fülem is bedugult tőle, az egész fejem feszült, alig tudtam enni, csak tátogva kaptam levegőt. Most már ez elmúlt, de szagokat még mindig nem érzek.
2012. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam, csak kicsit beparáztam, mert sosem volt még ilyen mellékhatása nálam náthának!


Előzőnek: Mintha én írtam volna, dettó ugyan így vagyok én is.

2012. márc. 30. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!