Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy nem tudta mozgatni az egyik lábán a lábujjakat?

Figyelt kérdés

Emellett jelentkezett zsibbadás is a bal lábamon és a kezemen, és a bal lábam lábujjait nem tudom rendesen behajlítani, egyszerűen nem mozognak, és nem tudom mi lehet. Voltam ügyeleten, neurológus is vizsgált, egyelőre semmit se találtak, majd most megyek vissza vizsgálatokra.


Nincs ezzel véletlenül valakinek tapasztalata?


22L



2012. máj. 5. 21:28
 1/3 anonim válasza:
mióta nem érzed? nem lehet hogy csak elzsibbadt és nem zsibbasztottad ki ( vagy hogyis mondják ezt..)?
2012. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

5 napja már, nem tudom hajlítani, nem azt mondom, hogy abszolút mozdítani nem tudom, de nem hajlik be, mint a másik lábon... nem hideg, nem fehér, és érzem ha hozzáérnek, csak nem hajlik :S


(első nap már elmentem éjjel ügyeletre, ahol sokat vizsgáltak, de nem találtak semmit)

2012. máj. 5. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Lenne egy megoldási javaslatom.

A húgomnak(25) is ilyen jellegű problémája volt. Neki is kezdett zsibbadni a lábujja, először csak a nagylábujja aztán a többi is. Az orvosok nem tudtak erre mit mondani.

A probléma a gerincben volt valószínűleg, mert elment egy csontkovácshoz, ő összerakta a gerincét, és elmúlt a zsibbadás. Azóta sincsen semmi gondja.

Ha gondolod, tudok segíteni. Írj privátba!

27/F

2012. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!