Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok álmos ha alszok...

Miért vagyok álmos ha alszok sokat?

Figyelt kérdés
Egyszer aludtam este 8 órától reggel 11-ig TIZENÖT ÓRÁT és felkelés után még mindig álmos voltam. Valamikor csak 10-12 órát alszok de akkor is. Nem értem , hogy van ez ?
2012. máj. 11. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán vashiány? Laborvizsgálat nem ártana.
2012. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az alvásoddal lehet valami. Lehet, hogy többször is kihagy a légzésed alvás közben, vagy nem alszol mélyen, gyakran felébredsz rövid időre.
2012. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szoktak lenni olyanok hogy felébredek hirtelen.
2012. máj. 11. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minél többet alszol, annál álmosabb leszel.

Legyél sokat friss levegőn.

2012. máj. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, de ébredés után 5 percel már nem vagyok álmos.
2012. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már írták felettem, minél többet alszol, annál fáradtabb vagy. 5-7 óra alvás bőven elég, nem leszel nyomott fél napon keresztül, max negyed óráig.
2012. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bence.007 válasza:
Ha regebben keveset pihentel, a ki nem pihent orak szama mindig osszeadodik.. de teny,hogy ha sokat alszol tenyleg hozza tudsz szokni. Ha legzes kihagyasaid vannak akkor meg alt. rosszakat kell almodj, vagy lidercnyomasaid is lehetnek.
2013. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bence.007 válasza:
Ja igen. Es emelett lehet alacsony vernyomasod, vagy kezdodo vagy enyhe narkolepsziad.
2013. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!