Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan irányítsam a figyelmem...

Hogyan irányítsam a figyelmem oda, ahova kell?

Figyelt kérdés

Valójában a problémám kettős: Egyrészt nehezen tudok egyszerre több dologra összpontosítani. Például ha ketten beszélnek hozzám, vagy vezetek és beszélnek hozzám (igaz, még kezdő söfőr vagyok), de szinte bármilyen példát hozhatnék erre, ami azt igényli, hogy több mindenre figyeljek. A másik gond az, hogy egyetlen dologra is nehezen figyelek pár percnél több ideig. Majdnem, mint a kisgyerekek... "Megunom" a tanulást 1 percen belül akár, még akkor is, ha engem érdeklő dologról olvasok. Nem tudok hosszú ideig olyan dolog végezni, amihez kitartás kell.

Várok mindenféle tanácsokat: "agytréningek", vitaminok, gyógyhatású készítmények, bármi, csak lehetőleg ne kerüljön több 10 000Ft-ba. Köszönöm előre is a válaszokat!

(21/F)


2012. febr. 2. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:

"lehetőleg ne kerüljön több 10 000Ft-ba."


Akkor azért van, amire tartósan odafigyelsz. Amire muszáj.

Egyébként vannak ilyenre tesztek is, csak hogy megnyugtasd magadat. A többi rajtad múlik.

2012. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi két 20mg B6 tabletta, és minden a rendes kerékvágásban.
2012. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra kell gondolnod, és nem másra.

A ennyi pénzt nem kell fizetni ezért.

2012. febr. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sport, mondjuk a futás
2012. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Weitz Tercsi válasza:

Pofon egyszerű a dolog.Mi viszi el a figyelmedet?

A test ugyanis az alapvető funkciókat elégíti ki, mint éhség , szomjúság, kényelmetlen helyzet. Vagy a lelket érintő kérdések. Ha ezeket kielégítetted, jöhet a koncentráció.Közelebb vivő kérdésekhez nyitott vagyok.

2012. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!