Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betegesen félek attól, hogy...

Betegesen félek attól, hogy leizzadok! Hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

Már ott tartok, hogy a solutio antisudoricát használom a hónaljamon, a hátamon, derekamon és a fenekemen.

Nagyon félek attól, hogy leizzadok, annyira undorító, amikor látszik, hogy valaki leizzadt.. De főleg, ha én izzadok le.

Különben mióta ezt használom, nem izzadok, de még így is félek... Konkrétan félek leülni a buszon, nehogy beizzadjon a fenekem..


2012. júl. 7. 20:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, biztos láttál többet is, csak amiről te saját magadon azt hiszed, hogy biztos nagyon látszik rajtad az izzadás, aztán nem is látszik.
2012. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Járj ki futni a déli órákban. Minimum tíz kilómétert naponta.
2012. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9%

"Miért veszélyes?"



Mert ha nem izzadsz akkor túlhevülsz és megdöglesz. Bár az ilyen idiótákért nem kár.

2012. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ez most komoly, hogy ezért idiótázol le? Barátom, te nem vagy 100-as! Képtelen vagy normális válaszolni? Nem muszáj ide járnod!


Amúgy meg mint írtam, MÁSHOL izzadok, pl a nyakamnál, a karomnál, stb!


Hagy ne süllyedjek le a szintedre, légyszi ne válaszolj többet..

2012. júl. 7. 20:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog. Minden ember izzad olyan nincs, hogy valaki ne izzadjon ezért vannak a kencék és ha ennyire aggódsz fürödj meg mielőtt elmész valahova.
2012. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia.


"Mindenki azt gondolná, hogy fúj a kövér lány hogy izzad... "


már bocsi, de ez butaság! nyugi senki nem fog azzal foglalkozni, sokan észre sem veszik. Én is látok sok izzadós emberkét ami természetes főleg ebbe a melegbe, de nem igazán foglalkozom velük, sztem mások is így vannak ezzel :)

2012. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ilyen hőségbe ha nem izzadnál könnyen kaphatnál hőgutát!
2012. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is izzadós vagyok. Olyan ruhákat veszek fel utcára, mai nem sötétedik be nedvesség hatására. Plusz van nálam egy kis zsepi, vagy papírzsepi, amikor odaizzadok valahova, letörlöm. Egyébként kerülöm, hogy leüljek, ha tudom, hogy odaizzadhatok.
2013. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!