Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depresszió jele vagy teljesen...

Depresszió jele vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom (24F) számára az a pihenés ha egyedül lehet. Ha nincs otthon náluk senki és csönd van és nem kell alkalmazkodnia senkihez.

Az ő szavaival élve most a magány pihentet, egyedül az: kuss, csönd és én, ennyi, nincs senki akire figyelni kell, vagy akivel foglalkozni kell.

Hat testvére van, szóval náluk mindig nagy a hangzavar. De ebből arra következtetnék, hogy ő már megszokta, hogy sincs egyedül.

Most jöttünk haza a nyaralásból, ami tényleg csak abból állt hogy pihentünk. De számára az nem volt kellően pihentető.

Van ilyen, vagy figyeljek oda rá?



2012. júl. 15. 15:33
 1/2 anonim válasza:
szerintem teljesen normális a srác! nekem is vannak oylan pilanataim, amikor csak ülök a székemen és nézek ki a fejemből. ez teljesen nomrális! akkor kezdődne a baj, ha látnád hogy maga alatt van, vagy épp soha nem megy el sehova, nem akar senkivel sem találkozni, a magánéletben gond érné..
2012. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezt a jelenséget ez a videó gyönyörűen és érthetően elmagyarázza...

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

2012. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!