Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai gyógyszerekkel/m...

Pszichiátriai gyógyszerekkel/módszerekkel tényleg tudnak agyat mosni? O_O

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 15:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
A hidegháború idején (is) voltak kísérletek, hogyan lehet teljes amnéziát okozni gyógyszerekkel. Esetleg google-ben keress rá, biztos találsz valamit!
2012. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%

Húúúú, ha tudnád az agymosásnak hány módja van!


Vannak elég érdekes "elméletek"!

Pl a tv sugároz egy nem hallható hangot, amivel tudják az agyadat manipulálni, vagy egy bizonyos szín a tv-ben adatokat küldhet az agyadba amivel megváltoztatnak!


A csapvízbe keverve is vannak ilyen szerek!


Zenébe is ültetnek olyan hangokat amik megváltoztathatják a hangulatod, és az érzéseid!

2012. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, azért maradjunk a valóság talaján. Nevezd már meg azt az anyagot, ami a csapvízben van és az agyadat módosítja! Kíváncsi lennék rá, lehet én vagyok tanulatlan... -Egy vegyész-
2012. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

A te agyad második biztosan manipulálták ezek az elméletek,ha hiszel ezekben a marhaságokban!

A rejtett reklámok,ha vannak,éppen úgy manipulálják az embereket,mint a nyíltak!

A zene pedig amióta létezik,hatott a hallgató hangulatára!

Egy csatadal lelkesített, a tárogató elégikus hangulatba ringatott.

Ezek egyike sem manipuláció!

A vízbe ki és mit tudna tenni,főleg miért,hogy kimossák az agyadat? Ha ez létezne,akkor mindenkinek azonos véleménye lenne a dolgokról. Már pedig ez nem így van.

Gyógyszerekkel lehet az agyat butítani,hülyévé tenni valakit,de arra nem jó,hogy másképpen gondolkozzon valaki.

2012. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
a 2. válaszoló szavából semmit se hiszek el:D azért van 1 határ az összeesküvés elméletek és a valóság között. tudom, hogy ezek a gyógyszerek amik a pszichiáterek felírhatnak milyen komolyak, az egyik haverom is szedett depresszió miatt és teljesen más lett..
2012. jan. 20. 15:24
 6/23 sky665 válasza:
37%
agymosás?? nézd meg a mai politikai helyzetet, amikor szavzni kellett, akkor is már agymosott prolik szavaztak ezekre (gyűlölet keltés, program nélkül, lényegében normális ember nem szavazott volna erre, csak agymosva, az meg ahogy látjátok bevált...biztos a régebbi madárinflulenza oltásba volt kódolva h. fideszrd kell szavazni
2012. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó, remélem az utolsó mondatod csak irónia volt :) Mert ha nem, akkor hatalmas ökörséget írtál.
2012. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 sky665 válasza:
78%
ironizáltam, de ki tudja mi volt benne :D
2012. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Második vagyok!


Amiket leírtam csak elméletek nem írtam azt, hogy hiszek is bennük, vagy van valóság alapjuk!

2012. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Pszichiátriai gyógyszerekkel/módszerekkel tényleg tudnak agyat mosni?"


Attól függ, mit értesz agymosáson. Vannak olyan gyógyszerek, amelyek "törlik" az emlékezetet, bár nem teljesen és nem célzottan.


Az agymosás azonban ennél több: azt jelenti, hogy valakinek olyan irányban változtatják meg a meggyőződéseit, attitűdjeit, amit egyébként nem akarna, és aminek a célját eltitkolják előtte. (Tehát pl. a reklám vagy az oktatás nem számít agymosásnak).


Ami az agymosást illeti, azt csakis gyógyszerrel nem lehet megcsinálni, de fölösleges is lenne, mert ezerszer hatékonyabb eszközök léteznek rá (sajtó, tévé, rádió, internet).


"biztos a régebbi madárinflulenza oltásba volt kódolva h. fideszrd kell szavazni"


Az elég durva, mert Bajnait is beoltották:


[link]

2012. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!