Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában egyre többször...

Mostanában egyre többször szédülök, és furán érzem magam. Bővebben lent. FONTOS! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval, miután felállok, nem mindig közvetlen utána, van, hogy 5-10 méterrel később, van amikor "forog a világ", van amikor csak majdnem elesem. És ilyenkor, olyan furán, gyengének érzem magam. Nem is gyengének, ez ilyen leírhatatlan érzés. De, most, hogy ülök, most is érzek valami furát.


[link]


Itt olvasgattam, és a felsorolt tünetek közül csak néhányat vettem észre:


~Beszédzavar

~Néha homályos látás

~Néha Alsó végtagi és/vagy felső végtagi gyengeség (általában mindenemet gyengének érzem ilyenkor)

~A pulzusomról nem tudok nyilatkozni, de előfordulhat, hogy azzal is baj van :D


Volt már olyan is, hogy egy pillanatra azt sem tudtam, hogy hol vagyok...


Orvoshoz kellene fordulnom? Mi lehet a baj?


L/13



2012. júl. 21. 23:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13 éves vagy.Lehet hogy a hormonális háztartásod kezd változni.Ez azért elég furcsa dolgokat produkál.Lányok is mutálnak általában egy időben a hormonális változásokkal.De biztos hogy egy doki azért többet tud majd mondani.
2012. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jee... :D Szerintem ebből akkor holnap orvos lesz, habár kb. dél óta "tünetmentes" vagyok ;) *kopkopkop*
2012. júl. 22. 14:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet elküld egy vérvételre hátha valamilyen vitamin hiányod van.
2012. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A 06:37-es és 08:39-es vagyok. Azért jobb lenne ha orvoshoz mennél holnap, mert csak ő tud biztosat mondani. Legalább így megnyugszol! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Még mindig jól vagyok, de lehet, hogy holnap tényleg elmegyek! :) Vérvételen nem olyan rég voltam, akkor csak vashiányom volt, de arra kaptam gyógyszert. Igaz, hogy már beszedtem egy 1,5 hónapja, de amikor még hiányom volt, akkor sem voltak ilyen tüneteim...
2012. júl. 22. 23:36
 16/16 zusomJe ***** válasza:

Szia!


Ha 13 vagy és tényleg ilyen tüneteket produkálsz, akkor a szüleid már rég elvittek volna orvoshoz...


Amúgy lehet, hogy nem iszol elég folyadékot. Ha nem törődsz a szomjúságérzettel, akkor az idővel alábbhagy.

Velem is előfordult nem egyszer, hogy felkeltem, picit szomjas voltam, de úgy gondoltam, hogy később iszom, viszont később meg nem értem rá, mikor meg már lett volna időm, akkor nem voltam szomjas. Legközelebb 6-8 óra múlva ittam. Hasonló tüneteim voltak, mint neked.


Összegezve: szerintem nem iszol elég folyadékot + hipochonder vagy.

2012. júl. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!