Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alig bírom ezt a hőséget,...

Alig bírom ezt a hőséget, forróságot. Nehezen tudok aludni. Ti?

Figyelt kérdés

Én egész éjjel nyomatom magamra a ventillátort!!

Ti hogy vagytok ezzel?????


2009. júl. 15. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem túl nagy a szobád, fagyassz le néhány ásványvizespalackban csapi vizet, az majd kissé lehűti estére
2009. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ennyire meleg van otthon???????????:O de jo nektekl!!
2009. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ventillátorom, a szúnyogok pedig bejönnek nyitott ablaknál... Rémesen bírom, mert migrénes vagyok, és ilyenkor sokkal jobban fáj, néha vérzik az orrom is... Aludni pláne nem tudok, de örülnék, ha ez lenne csak a bajom...
2009. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem otthon alszom, alig bírok elaludni én is.Nem tudom mit kéne csinálni.Otthon szerencsére van klíma.
2009. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én imádom :D cak azt nem h a ge ci bogaraktól nemtom kinyitni este az ablakot :S
2009. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már nagyon nehezen bírom, tiszta ideg vagyok tőle, mozdulni alig bírok. sajnos nincsen klímánk itthon, és ráadásul olyan a lakás, hogy egész délután betűz a nap. huzatot sem nagyon lehet csinálni, mert nem mozog a levegő. a reluxa meg a sötétítő függöny segít egy kicsit. 2 éve nyáron volt olyan nap, amikor 39 (!!) fok volt a lakásban. azt úgy éltem túl, hogy bezártam minden ablakot, hogy ne ömöljön be annyira a meleg, lehúztam minden reluxát, és 2 vizes törölközőt tettem ki-be a mélyhűtőbe, hogy félig megfagyjon és azzal borogattam magam napközben és olvastam a sötét szobában, és nem mentem sehova.
2009. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
húú,hát én sem bírom,migrénes vagyok,ami még rosszabb,mintha csak simán nem bírom a meleget....nálunk is megy av entillátor,legalábbis míg el nem alszom(beprogramozható)de még így is szörnyű reggel...és egész nap...én nagyon utálom a nyarat:)
2009. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nagy szoba:-ventillátor legkiseb foka

-nyitott ablak és pléddel vagy paplanhuzattal

-nappal fáraszd ki magad és este ne fürdés után,hanem lefekvés előtt a csuklód alsó részét hideg víz alatt tartsd pár másodpercigés lehül a tested.ja és ne meleg hanem (nem hideg)kicsit langyos vízzel fürödj

2009. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok pléddel vagy paplanhuzattal takarózz
2009. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez érdekes kérdés... 2007-ben amikor megdőlt a melegrekord és éjszakán 37(!) fok volt és nem tudtam aludni.

Idén éjszakán csináltam ventilátort és az változatlan hőmérséklet és nem jó. Az a legjobb, hogy felhúzod a redőnyt és kinyitod az ablakot és lekapcsolod a villanyt, hogy ne jöjjön a rovarok. Nemrég hallottam nappal 35 fok és éjjel viszont 13 fok volt elég nagy különbség. :)

2009. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!