Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek szinte állandóan,...

Félek szinte állandóan, bizonytalan vagyok, sokat sírok, nem tudom elhinni, hogy engem bárki is szerethet és abban sem bízom, hogy ha bármi is jól alakul, akkor az nem múlik el nagyon hamar. Hogy múlhatna el ez az állapot?

Figyelt kérdés
Szeretnék jobban lenni, de nem sikerül, sok mindent próbáltam már.
2010. ápr. 18. 21:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem segítene, ha kiöntenéd valakinek a szíved? Sokszor segít, főleg ha idegennek mondod el aki kívülállóként látja a dolgokat. Szívesen meghallgatlak ha szeretnéd. :)
2010. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jó barátnőm, akivel mindent meg tudok beszélni, de őt sem akarom már fárasztani, nem akarok a terhére lenni se neki, se másnak.
2010. ápr. 18. 21:14
 3/20 A kérdező kommentje:
És sokszor van olyan, hogy nincs is konkrét baj, mégsem érzem azt hogy nyugi lenne, mert attól félek, hogy mi fog történni. És erre lassan rá fog menni a párkapcsolatom is, mert azt sem hiszem el, hogy a kedvesem igazán szerethet, szerintem sokkal jobbat érdemelne nálam.
2010. ápr. 18. 21:15
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Vigyázz! Depressziós vagy és önértékelési zavaraid vannak. Keress meg ideggyógyászt minél hamarabb.
2010. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Minimum közepes, de inkább súlyos depresszióra utaló e
2010. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Minimum közepes, de inkább súlyos depresszióra utaló egyértelmű tünetek. Ennek megoldására tanácsolom, hogy keress fel egy pszichiátert (vagy pszichológust) - nekem is segítettek leküzdeni a depressziót.

Neked kell megtenni az első lépést, belátni, hogy baj van. A te életed, boldogan akard leélni. Kérj segítséget. Őszintén szurkolok.

2010. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jártam egy ideig, de nem ért semmit.
2010. ápr. 18. 22:09
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

szia:)

megértelek, és gondolom nem könnyű ez neked...

próbálj meg szép dolgokra gondolni, élvezni az életet, a szerelmet:)

minden ember értékes, így te is, ezt hidd el:)

lehet, hogy te sokszor nem érzed így...pedig így van:)

gondolj arra, hogy nem élheted így az életed, mert ahogy írtad, nem szeretnéd ha a kapcsolatodnak vége lenne...légy erős, és igen is ne hagyd, hogy a kapcsolatod rovására menjen...:)

csináld azt amit a legjobban szeretsz, hallgass vidám zenétket, nézz vicces videókat, vagy filmeket, kezdj el tanulni valamit, vagy sportolj:)

ezzel lefoglalod magad és nem fogsz arra gondolni, h bizonytalan vagy stb.:)

merj álmodozni, és próbáld meg valóraváltani, ha ez a cél lebeg a szemed előtt, akkor sikerülni fog:)

szeresd a párod, vagy akiket kedvelsz, ez a legfontosabb:)

okozz nekik örömet, és ez majd téged is örömmel tölt majd el:)

pl. süss nekik vmit, vagy készíts nekik vmit, vagy egyszerűen egy apró puszival is örömet okozhatsz nekik:)

vegyél nagylevegőt és tessék határozottnak lenni, és azt mondnai magadnak, hogy "nem leszek szomorú, és bizonytalan, elfogom érni a céljaimat és boldog leszek":)

remélem segítettem:)

mosooooly:)

2010. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem hiszed el, hogy bárki is képes szeretni téged, mivel te sem szereted magad. A kérdés, hogy miért nem szereted magad? Nem veszed észre, hogy az egyetlen aki a boldogságod útjában áll az te magad vagy? Ha nem tudod magad szertni és másnak sem hagyod akkor mégis mit vársz? Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy és szeresd így magad, valamint hagyd hogy ilyennek szeressenek, vagy képzelj el egy olyan személyt, aki jobb annál mint ami vagy, akit feltétel nélkül tudnál szertni, és vállj azzá.
2010. ápr. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kívülről határozottnak és vidámnak látszom, de ez rengeteg energiámba kerül. Próbáljam meg elhinni magamról... próbálom évek óta, de nem megy.
2010. ápr. 19. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!