Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pontosan milyen az a székrekedés?

Pontosan milyen az a székrekedés?

Figyelt kérdés
Egy hete úgy érzem, nem bírok wc-zni, csak nagyon keveset. A hasam meg nagy, gondolom mert nem jön ki a széklet. Most nem tudom, ez a székrekedés? Mert nem érzem hogy wc-zni kellene, csak feltűnt hogy ritkán járok, és ha el is megyek akkor csak keveset tudok... Leírná nekem valaki, mi is pontosan a székrekedés? Ez már az? Vagy érzeni kellene azt is hogy wc-zni kell, csak nem bírok?
2009. júl. 16. 20:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja egyébként nagyon keveset iszok, de előtte is keveset ittam. Fene tudja mi ez. Aki terhes, annak mikortól van székrekedése?
2009. júl. 16. 20:28
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez székrekedés, ha 2 napnál ritkábban wc-zel és nehezen, az már annak tekinthető.

Bővebben:

[link]

2009. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
székrekedés, ha ritkán wc-zel, és csak ilyen kis bogyószerű dolgokat, és aztis nehezen.
2009. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!