Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikroham, halálfélelem és...

Pánikroham, halálfélelem és depresszió. Mit lehet tenni elenne?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasom és gondolom a mai rohanó világot ezen tünetek nem ritkák. Őszintén jó pár éve benne vagyok, szedtem gyógyszert, de volt hogy leálltam vele. Van nap, hogy jól érzem magam és van, hogy a boltig se merek lemennie vagy fél órára egyedül maradni. :(

Már most néha azt hiszem agorafóbiám is van, ezért a pánik, ha bárhova is mennem kell. Tény voltam dokinál is, de a családi állapotom sose volt az igazi, mint gyermek.



2012. júl. 30. 07:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Látom, nem értesz. Nem is tartalak alkalmasnak vitára, plusz az oldalnak sem ez a célja. További jókat!
2012. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na végre egy jó nézőpontú ember :)
2012. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Emberek én azt mondom hogy akinek jól esik az szedjen gyógyszer ha attól megnyugszik aki meg nem akar az keressen más módszert.Mindenkinek az egyéni döntése, egy próbát minden megér, de fölösleges vitatkozni hogy melyik a jobb módszer :)
2012. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!