Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Refluxosok! Mit tegyek?...

Refluxosok! Mit tegyek? Adjatok kérlek ötletet! Már nem bírom! Pedig nem eszek olyanokat ami ennyi savat csinálna, aludni se tudok már 2-3 napja normálisan!

Figyelt kérdés
Napok óta küzdök a rengeteg gyomorsavval,pedig rendszeresen szedem a savlekötőt,sokszor még plusszba rennie-t is.Rohamszerűen rámtör sokszor a köhögés,kaparja a torkom,utána 2-őt tüsszentek és érzem hogy jön fel sav.Vagy ha köhögtettem magam akkor meg sűrű nyálszerű dolog jön fel,már fáj végig a szegycsontomnál a köhögéstől is..
2012. aug. 2. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is refluxom van. Én ilyen tünetekkel mennék az orvoshoz. Nem azért mert hipochonder vagyok, hanem mert pár éve én is magam gyógyítgattam és nem ért semmit. Már kétszer volt gyomor tükrözésem és sztem nem gáz. Az elsőnél mégcsak nem is kábítottak. A másodiknál viszont vénába adták a nyugtatót. A különbség még a két tükrözés között 10 év. Most vagyok 25(és lány). Szóval sztem az orvos a hibás a rossz emlékekért. Nem akarlak rábeszélni, de ez a lugosítás is olyan dolog, hogy lehet egy darabig jó lesz, aztán egy kicsit tulzásba viszed és baj is lehet belőle. Ez az én véleményem. :-) Jobbulást!
2012. aug. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia!voltam orvosnál,most megint kaptam másik savlekötőt!eddig jónak bizonyult!DE tükrözésre mégegyszer NEM megyek!!
2012. aug. 15. 12:25
 13/13 anonim ***** válasza:
még csak néhány napja nem alszol? én évek óta, és semmit nem tudok vele csinálni
2012. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!