Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bedagadt a lábfejem a kislábuj...

Bedagadt a lábfejem a kislábujjam feletti részen és görcs szerű fájdalmat érzek ha ráállok immár 3. napja. Mit tudnátok tanácsolni erre?

Figyelt kérdés
Orvoshoz majd hétfőn megyek el vele, ha addig sem javul(gondolom ugyis csak azt tanácsolná hogy borogassam X napig és ha nem javul menjek vissza), probáltam már borogatni, ecetes vízbe raktam, de nem hozott javulást. Hogy miért történt ez, nem tudom, nem ütöttem be (biztosan), és allergiás sem vagyok. Arra tudok csak gondolni talán megcsipet valami, de ilyen se rémlik hogy azon a helyen történt volna ilyesmi. Fogalmam sincs mért történt ez, még életembe sose volt semmim bedagadva még ha meg is ütöttem vagy akármi is történt...

2012. aug. 24. 05:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha borogattad, ecetes vízbe raktad és nem javult, akkor mindenképpen menjél el orvoshoz.

Nem fogja azt javasolni, hogy borogasd, főleg, ha megmondod neki, hogy már megtetted.


Én nemrégen azért mentem el, mert zsibbadtak az ujjaim a kezemen.

Kaptam rá gyógykenőcsöt és szépen elmúlott.

2012. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!