Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17f vagyok naponta 2x-er...

17f vagyok naponta 2x-er fürdöm reggel és este különböző parfümöket is használok de valamiért azt hallom vissza hogy büdös vagyok és nem tudok ellene mit tenni már. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruhádon éreznek vmit? Amikor én ennyi idős voltam volt egy lány akinek a szülei sokat dohányoztak és bevette a ruhája a szagot, mindenki bántotta! Évek múlva jöttem rá, h az cigiszag volt a ruhán!
2009. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl sok parfümöt használsz. Vagy mindenfélét vegyítve. Vagy épp csak nem a hozzád illő illatokat választasz és ezért "bűzölögsz". :-D
2009. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon izzadsz,és azzal lehet a gond,akkor menj el a háziorvoshoz...elmondod neki,hogy mi a problémád,és ir fel neked gyógyszert!!Nem szégyen...az egyik kolleganőm is igy tett,és azóta semmi szaga nincs:D
2009. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell annyi parfüm.fürödj mindig naponta 2*.És vegyél egy krémes deo-t.Lehet hogy nem belőled ered a szag hanem a ruhádból lehet hogy megkéne nézni a lakásod hogy nem e penészes vagy valami.Hogyha nem akkor csak szimplán jobban izzadsz a kelleténél
2009. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megfogadom tanácsot elmegyek háziorvoshoz parfümöt csak egyet használok sosem vegyitve mert az gááz:D amugy igen az izzadságommal van valami mert mig nem izzadok addig imádnak:D
2009. júl. 30. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyon intenzív a parfüm, és arra mondják, hogy "büdös". Izzadság+parfüm keverék amúgy sem szerencsés, meg kéne próbálnod csak izzadásgátló dezodort használni (talán a stiftek a legjobbak) Az jó, hogy kétszer fürdesz, de ha teheted, a hónaljadat többször is megmoshatod, újradezodorozhatod, pl. mosdóban, ha nem látnak mások, stb. Hordj magadnál törlőkendőt (rossmannban tudsz venni, nedves toalettpapírként árulják, de bármire használható), valamit az is csak segíthet, ha suttyomban megtörlöd vele a hónaljad. Én nem vagyok izzadós, úgyhogy annyira nem tudom, de most ezek jutottak eszembe.
2009. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. júl. 30. 19:28
 8/8 A kérdező kommentje:
én már mindenhogy probáltam parfümmel anélkül de semmi nemjött be szal marad a doki
2009. júl. 30. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!