Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egész nap szédelgek. A vérnyom...

Egész nap szédelgek. A vérnyomásom 112/61 93 pulzussal. Minden rendben van?

Figyelt kérdés
Mindíg alacsony volt a vérnyomásom,de pl:110/70 és 80-as pulzus.37 hetes vagyok.1-2hét múlva szülök.Iszom a málnalevél teát,és vasat szedek.
2009. máj. 23. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a 60 kicsit alacsony és a pulzusod meg magas. Iszol eleget? Ilyen melegben nagyon fontos, hogy sok folyadékot vigyél a szervezetedbe, mert az is emelheti a vérnyomást vagy nem engedi leesni. Ha valahová mész napközben, akkor is vigyél magaddal előre lehűtött vizet!
2009. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

a per utáni szám maga a pulzus, az előtte lévő a vérnyomás, nem lehet egyszerre két szám a per után

tehát oylan nincs hogy 110/70 és 80 as pulzus, hanem a 110 a vérnyomás és a 70 a pulzus.

amúgy ez nem alacsony, teljesen normális érték. bár ha 61 helyett 93 as a pulzusod, az kicsit magas, főleg a 112 es vérnyomáshoz képest magaz az a pulzus.

2009. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2. válaszoló! Láttál te már vérnyomásmérőt? Szerintem nem , mert ha láttál volna, akkor nem írnál ilyen butaságot.
2009. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem megyek ki sokat a házból.Szerintem eleget iszok,de lehet,hogy az kevés.Majd többet iszok hátha jobb lesz.Akkor ez nem előjel és nem nyom semmi ideget a baba.

Köszi a válaszod.

2009. máj. 23. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 90/55 vagy 95/55 szokott lenni mostanában, azt mondta az orvosom, feküdjek. Persze, fekszem, ha épp rosszul vagyok, felpolcolom a lábamat, de ez nem igazán kivitelezhető, jön-megy az ember, sokszor az utcán kezdek el szédülni. Javasolták a fekete teát. Azelőtt imádtam a teát, most nem tudok rá nézni sem. Mértékkel ihatok kávét, max. 1-2 ujjnyi. Úgy tűnik ez bevált. Nálam is van mindig víz és elég sok folyadékot viszek be, de ez kevés, hogy elmúljanak a tünetek.

Jobbulást!

2009. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap végig figyeltem mennyi folyadékot iszok.Úgy néz ki keveset 1,8liter :-( .Most már figyelek!!!
2009. máj. 25. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az rettenetesen kevés, minimunüm 2,5 liter kellene,de ha több, akkor mégjobb.
2009. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!