Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős szivdobogás mitől van?

Erős szivdobogás mitől van?

Figyelt kérdés
pánikbeteg vagyok, sokat stresszelek, feszült szoktam lenni. a szivemmel nincs semmi baj, mégis azthiszem komoly bajom van, szerintetek?

2012. okt. 14. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedben ott a válasz. A sok stressz miatt van. De bármilyen szervre kihathat a stressz (a túl sok). De gondolom ezt te is tudod. Nem tudok pontosabbat, konkrétabbat mondani. Nyugodtabb életmód kellene, a stresszt csökkenteni, mert hosszútávon igen súlyos következményei lehetnek.
2012. okt. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2012. okt. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem akkor szokott,ha egy új csajt átölelek,és markolászni kezdem a fenekét.

annyira dobog a szívem,hogy el is szédülök,megmerevedek teljesen,és csak húzom magamhoz.

de csak az elején van ez sajnos,amíg új a nő.

2012. okt. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem komoly bajod van: a pánikbetegség /te is tudod/. Ezzel fordulj pszichiáterhez. Tud segíteni.
2012. okt. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :) Nem vagyok Budapesti :DD
2012. okt. 14. 04:17
 6/6 anonim ***** válasza:
A pánik okoz erős szívdobogást, és akkor azt hiszed nagy baj van, meg halálfélelmed is lehet. Nálam is szokott lenni. El mehetnél orvoshoz hogy megnyugodj kicsit (bár azt írtad a szíveddel nincs baj), szerintem csak a pánikroham miatt van.
2012. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!