Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon sokszor vagyok megfázva...

Nagyon sokszor vagyok megfázva, és ilyenkor mindig vérzik az orrom, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Sokszor akkor is vérzik az orrom egyébként, ha amúgy nem is vagyok megfázva, de megfázásokkor, meg 100% hogy vérzik, napjában többször is. Ez már így volt kicsi korom óta. Nagyon bosszantó, nincs ötletetek, mit lehetne csinálni vele?
2012. okt. 29. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem amikor ilyen volt, akkor Rutascorbint kellett szednem. Gyengék az ereid, ezt okozhatja C vitamin hiány is.
2012. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy a száraz levegő okozza. Megfázáskor még inkább kiszárad a nyálkahártyád a sok orrfújás miatt. Meg nem mellesleg lehet, hogy emiatt leszel náthás is, mert a bacik rögtön bejutnak a szervezetedbe, mivel semmi nem védi azt. Egy párologtatót tegyél a szobádban a fűtőtestre!
2012. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2012. okt. 29. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!