Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetnék ilyenkor? -...

Mit tehetnék ilyenkor? - gyomorrontás

Figyelt kérdés
Ma voltunk vásárolgatni, és ott ettünk egy kajáldába... már akkor éreztem h nem esik valami jól, de megettem... azóta hányingerem van, és fáj a gyomrom.. hányni még nem hánytam... valami tipp?
2009. nov. 22. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igyál bort vagy egyél szódabikarbónát az segít az emésztésben:)
2009. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és így, ha például rosszul aludnék, mert most is sokszor ilyen "hányásközeli" állapotban vagyok, gondolom erre fel is fogok kelni, érdemes itthon maradnom holnap ha még rosszul leszek, ha van rá lehetőségem? (gimis vagyok)vagy ezzel úgymond...felesleges? persze csak akkor ha ilyen rossz lesz a helyzet akkor is :S
2009. nov. 22. 19:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
HA van otthon mustár, akkor abból egyél egy evökanállal, és óránként ismételd, amig jobban leszel. (Nem hülyéskedek, tényleg segit.)
2009. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
fú.. már a gondolatától is hányingerem van... :S de ha nem javul, kipróbálom talán.. köszönöm nektek, és ha tud valaki válaszoljon az előző kérdésemre is, légyszi
2009. nov. 22. 19:10
 5/14 anonim ***** válasza:

velem is ez volt két hete a sárgaborsófőzeléktől :S


Nem szeretem de mégis megettem.

Utána három napig nem tudtam semmit se enni mert jött ki belőlem:(

Utána magától elmúlt:DD

Ha holnap sem érzed magad jol akkor szerintem maradj otthon:)

2009. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jajj hát utólag is sajnálom h veled is ez volt..kellemetlen... fú.. de hát majd elmúlik.. és igen... ha nem lesz jobb , szerintem is pihennem kéne, mert jobb ha itthon jön rám a hányás, mint a suliban.. köszi nektek! várok még válaszokat, ha vannak:)
2009. nov. 22. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:

ha nem lesz jobb akk mindenképpen maradj otthon nehogy suliban legyél rosszul:s

Kortyolgass hideg vizet(ne jéghideget csak hideget) az segíthet.

én ilyenkor ha már ilyen rosszul vagyok ált inkább meghánytatom magam..nagyon rossz de inkább mint h szenvedjek vele:S

2009. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen, most épp vizet iszogatok... most annyira nem elviselhetetlen, de amilyen "mákos" vagyok, szerintem nem fogok tudni hányni.. sose szoktam ilyenkor sajna, ha próbálkozom akkor se megy...így mindig tovább tart a szenvedés vele:S
2009. nov. 22. 19:31
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) kedvesek vagytok.
2009. nov. 22. 19:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha van otthon joghurt, talán ehetnél belőle egy kicsit.
2009. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!