Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon viszket az ekcémás...

Nagyon viszket az ekcémás kezem. Ilyenkor elborul az agyam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Minden éjjel arra kelek, hogy dörzsölöm össze a 2 kezemet, szinte véresek. Pedig minden éjjel be is van kenve bőrgyógyász által felírt krémmel.

Így esélye sincs, hogy meggyógyuljon. Amikor viszket, teljesen elborul az agyam. Múlt éjjel annyira dörzsöltem, hogy valamit csináltam a kézfejemen lévő csonttal is, mert még most is nagyon fáj...


2010. ápr. 18. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj vissza a dokihoz es adjon meg valami tablettat, mert ez igy nem allapot
2010. ápr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Gyógynövényekkel próbálkoztál már? Én megkérdeznék gyógynövényest is, hátha van valami, amit a bőrgyógyászati kenőcs mellett használhatsz, és segítene, de amúgy a krém, amit kaptál, biztos jó? Úgy értem, használ megfelelően, nem vagy véletlenül allergiás valami összetevőre? (annak is tünete a viszketés) Nem lehet, hogy másféle kellene?
2010. ápr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy gyógyszertári kenőcsre allergiás lennék.. Ez ilyen kevert.

Gyógynövényeket nem próbáltam még.

2010. ápr. 18. 00:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi en is igy vagyok,csak nekem a tarkomon van:(

Alvas elott jegeld de ne kozvetlenul a borodre tedd a jeget.En zacsiba teszem,azt meg egy kis torcsibe.Probald ki.

2010. ápr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom!:)
2010. ápr. 18. 01:16
 6/6 anonim válasza:
Nekem pár éve a Pelsano med kenőcs segített átmenetileg. (Napraforgóolaj alapú, recept nélkül is kiadják.)
2010. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!