Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális dolog, hogy 41...

Normális dolog, hogy 41 évesen nem érem el reggel a lábam?

Figyelt kérdés
Nehezemre esik a zokni felhúzása is, teljesen merevek a csontjaim, holott rendszeresen tornázok. Matracot cseréltünk, nagyon jó táskarugós, kemény matracunk van, és nem tudom mit tehetnék még, hogy ne fájjon reggel minden porcikám. Hogy lehetnék rugalmasabb hajlékonyabb? Pilates, jóga, ilyeneket tornázok, de nagyon merev vagyok.
2012. nov. 3. 09:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 70 éves leszek, de még a kezemre rá tudok lépni. Kezdj el jógázni, hidd el sokat javít a gerinc állapotán. Vagy iratkozz be egy ilyen tanfolyamra, vagy vegyél Etka jóga könyvet , kezdj el otthon gyakorolni. Az is használ. Gondolom már DVD lemezen is kapható
2013. jún. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, régebben is jógáztam, tényleg nagyon jó, és este felé már rendszerint elérem a földet, csak reggel, felkelés után van ez. Újra fogok jógázni.
2013. jún. 5. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!