Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zsíros korpára megoldás?...

Zsíros korpára megoldás? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Eddig egy fejbőrtisztítót használtam egy hónapig,nem sok sikerrel,most átváltottam la roche posay-ra,2x használtam eddig,de nem látok sok javulást,félek,hogy kihullik a hajam,bár még nem kezdett el hullani,valaki tudna valamilyen hajszeszt esetleg ajánlani ami eltünteti ezeket a baktériumokat,amik előidézik a zsíros korpa kialakulását?

Másik kérdés,abból mi igaz,hogy androgén kopaszodással járhat együtt?azaz van,hogy nem lehet elleni mit tenni és idő előtt is kihullhat a hajam akármit csinálok?Vagy csak ha kezeletlenül hagyom?

Köszi előre a válaszokat:)


2012. jan. 10. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
head and shoulders
2012. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az száraz korpára van...
2012. jan. 10. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász.

Tudom a szuper kamerás vizsgálatokon mindenkinek, akármilyen gondja van azt mondják, hogy vegye meg a két szuper terméket, potom 10ezer körüli összegért... aztán nem használ.

A zsíros korpát egy baktérium okozza, amit csakis antibiotikumos tisztítóval lehet kiírtani, meg amelett kell a fejbőrtisztító.

Keress egy jó bőrgyógyászt, aki ilyenekre van szakosodva, neten találsz párat tuti, az sztk-ban nem hiszem, hogy megfelelően foglalkoznának veled. :D

2012. jan. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a választ:D pont ugyanezt mondták,mondjuk akkor ajánlottak valami fejbőrtisztítót amit meg is vettem de nem használt semmit,meg mellé valami sampont de nem vettem meg,és antibiotikumos tisztitó mellé akkor ezekszerint kell még egy fajta tisztító?
2012. jan. 11. 02:23
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, sikerült megoldani a problémát? ha igen, leírnád, hogyan?
2014. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!