Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek iszonyúan...

Mitől lehetek iszonyúan fáradt? Van őszi fáradtság?

Figyelt kérdés
Hiába alszom fél tízig (most egy kis ideje megtehetem) mégsem alszom ki magam, arra ébredek, hogy fáradt vagyok de iszonyúan. Mintha egy hétig buliztam volna, úgy érzem magam, és bármennyit alszom visszatér ez a fáradtság, vagyis el sem múlik. Mellette folyton ég a bőröm, mintha egy kályha lennék, de nem vagyok lázas. Olyan furcsa érzés, mi lehet ez? Tiszta kóma vagyok. De nem érzem magam megfázva, ez valami más.

2012. nov. 19. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A tavaszi fáradtságot arra szokták mondani, mikor télen nem jut a szervezet elég napfényhez, meg friss gyümölcs zöldség híján elég vitaminhoz, ásványi anyaghoz, ezért levert, esetleg betegség határán tendáló állapotban van tavaszra. Szóval nincs őszi fáradtság. Én megfigyeltem, hogy ha nem kelek fel 7-f8ig, akkor oda van a napom. Hasonlóan az általad leírtakhoz, nyomott vagyok egész nap. Valahogy ha a napunkat nem aktívan kezdjük meg, akkor a szervezetünk valamiért utána nem hajlandó felvenni a ritmust szerintem. :/ A másik, hogy ülő munkát végzek és ha mondjuk úgy alakul, hogy leállok a rendszeres sporttal, azt már akár 2 hónap után is megérzem nagyon. Rossz alvás, evés, közérzet. Aztán ha újra kezdem /de hány újra kezdésen vagyok már túl :)/ akkor újjá éledek! :)
2012. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fáradtságot akár vashiány is okozhat. Ha elmész a háziorvoshoz, ő el tud küldeni egy általános kivizsgálásra. A vérnyomásod rendben van? Nem túl alacsony?
2012. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhességnek is lehet ez a tünete!
2012. nov. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
terhes nem vagyok.
2012. nov. 20. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!