Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyirokcsomó megnagyobbodásról...

Nyirokcsomó megnagyobbodásról mikor beszélünk?

Figyelt kérdés
Persze,ha megnagyobbodik a nyirokcsomó nyilván.De én pl teljesen egészséges vagyok(tudtommal) mégis ki tudom tapintani az alhasi illetve lágyéki nyirokcsomókat.ez normális,vagy gond? Más is meg tudja tapintani őket.Pár milisek van kisebb van nagyobb de nem tudom h ez gond e.Körülnéztem a neten,valahol azt írják hogy alapesetben észrevehetetlen,valahol meg azt hogy teljesen normális ha akár babszem méretű is.Megnéztem hónaljban ott is megvannak.(Párom szerint "Örüljek neki!":))Nem akarok pánikolni, meg semmi.Annyi a kérdés hogy alapesetben tapinthatóak e a nyirokcsomók,mi számít nagynak(van egy kettő bumszlibb köztük...) és ez jelen e gondot egészségügyi szempontból?

2012. dec. 4. 23:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!