Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan betegség ami az...

Van olyan betegség ami az anorexia ellentéte? Hol tudhatnék meg erről többet?

Figyelt kérdés

tavaly 170 centihez csak 45 kiló voltam, viszont nyár óta elkezdtem tudatosan hízni. először 50, majd 55 kiló lettem de még így se tetszek magamnak.

imádom mikor oldalt a csípőmön elkezd látszani a husi meg a hasam is kerekedik és hogy a mellméretem is nő és szeretnék még több kiló lenni.

de akárhányszor belenézek a tükörbe elégedetlen vagyok mert úgy érzem még nem vagyok elég szép és nem tetszek magamnak, nem tetszik hogy néhol csontosnak tűnök.

ez betegség? van ilyen betegség az anorexia ellentéte?

sokszor elkezdek ész nélkül Zabálni és tele hassal is alig bírom leállítani magam, szinte folyamatosan nassolok.

mondjuk mogyorót meg mazsolát meg ilyen egészségeseket mert alapból ezeket szeretem.


2012. dec. 6. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen, fatorexia a neve, de a leírás alapján nem hinném, hogy neked ez van.

[link]


De sokféle testképzavar van...

2012. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 170-hez az 55-öt még kevesled, az teljesen normális.

Ha 70 fölé mégy és még mindig nem vagy elégedett, akkor kezdj aggódni.


A 45 nagyon beteges volt. Én azt mondom, szimplán csak most jött meg az eszed!

2012. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-essel értek eggyet. Ha 65-70kg fölött jársz és még mindig csontosnak találod magad, akkor kezdj el aggódni.

Így belegondolva,170cm-hez 45kg?! Úr Isten! Egy sétálló röntgen kép lehettél.

Keress rá a google-ban egy test tömeg index kalkulátorra. És sportolj is valamit, hogy izmot is hízz.

2012. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!