Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » HÍZÓKÚRA. Tudtok jó módszereke...

HÍZÓKÚRA. Tudtok jó módszereket a hízásra? XD

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy elég sovány vagyok 166cm és 48 kg már nagyon sok mindent kipróbáltam de egyszerűen nem tudok hízni, ha véletlenül sikerül felszednem 1-2 kilót akkor balszerencsémre általában lebetegszem és még 3-4 kilót le is fogyok -.-" aztán fél évig vagy 1 évig próbálkozom mire nagy nehezen visszajön ismét 1-2 kg. :S

mondjuk elég gyenge az immunrendszerem is... (ez is közre játtszhat a soványságot illetően? )

lécci normális válaszokat...köszi

20/L



2012. máj. 7. 21:29
 1/6 anonim válasza:
76%
En ugyen ilyen voltam mind te.KEZDj EL SPORTOLNI!!!
2012. máj. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne idegesítsél már... Egyszerűen egyél normálisan. Napi ötször, normális adagokat. Kérdezd meg az ismerőseidet, hogy szerintük nem kevés-e, amit eszel, és majd megmondják, mennyit kellene. És igen, sportolj. Emiatt vagy beteges is.
2012. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg hogy jelölheted be az anorexiát? Egyértelmű, hogy nem vagy az.
2012. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az étrendedtől is függ.
2012. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy később írok, de azért leírnám a régi étrendemet. Ettől tuti hízni fogsz. :)


Reggelire:

-1 nagy bögre kakaó

-2 szelet lekváros/nutellás/mézes/vajas kenyér (jó vastagon kend meg) vagy 2 tál kókuszos cerbona müzli tejjel(amúgy bármilyen müzli jó, csak azért írtam a cerbonásat, mert az a kedvencem :) )

-valamilyen péksüti (kakaóscsiga, foszlós kalács, kakaós kalács, pite, rétes, sajtos rúd)

-bagett/zsömle/kifli megvajazva, párizsival, sonkával, sajttal, paprikával


ebéd:

-1 nagy pizza

-2 szelet rántott husi hasábkrumplival/rizzsel/krokettel

-főzelék

-gulyásleves sós kiflivel

-palacsinta

-hamburger


vacsi:

-melegszendvics (sonkás,sajtos, mellé ehetsz paradicsomot, paprikát)


Kb. ennyi jutott eszembe, a fő étkezések között nasizhatsz pilóta kekszet, chipset...

2012. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az előttem lévő hozzá szolló módszere által tuti hízni fogsz, és tuti nem betegszel meg könnyen viszont kismillió más betegségre hajlamosabb leszel mert rengeteg egészségtelen ételt felsorolt.


Ugyebár az mindenkinek tiszta, hogy minket a gének határoznak meg, beleértve az alkatunkat és testsúlyunkat is. A génekre pedig hatással van a környezet. Ha magzat korodban anyukád sokat és egészségesen evett, valamint 12 éves korodig téged is jól táplált akkor valószínű, hogy sovány leszel. A szervezeted megszokja, hogy folyamatosan bő táplálékhoz jut ezért nem sokat raktároz el a zsírokból, az ásványokból, hanem csak éppen amenyire szüksége van. Fordított esetben is igaz ez ha kiskorodban keveset ettél, de most sokat esszel hajlamos vagy az elhízásra, mert a tested úgy él, hogy nem kapja meg a kellő zsírokat, ásványokat ezért mindent kivon az ételekből és elraktározza ( ezeket hívjuk mi zsír párnának)


A legjobb megoldás valóban a sport, bár az elején valószínűleg nagyon kicsi lesz a teherbírásod de hosszú távon ez megváltozik. A sporttal szinte biztos hízni fogsz, mert akkor a szervezeted megint másképp vonja ki az ételekből számára fontos anyagokat.


Hogy azért ne essél túlzásba, mert lehet a mérleged, vagy a tükröd torzít kerestem neked egy internetes testsúly kalkulátort ahol kiszámolhatod a korod és magasságod alapján körülbelül milyen nehéznek kéne lenned. Én kiszámoltam de nem árulom el, hagyom hogy te csináld meg.


[link]

2012. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!