Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Utálom a telet, olyan szomorú...

Utálom a telet, olyan szomorú és hideg, tele vagyok negatív gondolatokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly télen kezdődött, azt hittem csak szülés utáni depresszió, nyár végén született meg a lányom. Rengeteget zokogtam akkor.

De ez nem sokat változott egy év alatt. Most is mélabús, unott, szomorú vagyok és szorongok nagyon. Teljesen elhagytam magam. Ezt csak itt merem elmondani, mert magam előtt is szégyellem, de még a héten nem zuhanyoztam. Ennyire rossz a helyzetem, arra is képtelen vagyok,. hogy beálljak a zuhany alá vagy beüljek a kádba.

De csak télen vagyok ilyen. Mit tehetnék ellene?


2012. dec. 7. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincsen párod, férjed, aki miatt egy kicsit összeszedhetnéd magad? És a kislányod? Neki sem jó, ha azt érzi, hogy az anyukájával valami nem stimmel. Gondolj arra, hogy most, hogy otthon vagy, jut időd a karácsonyi készülődésre, találj ki kreatív ajándékokat, csinálj saját készítésű díszeket, találd ki a karácsonyi menüt, vidd ki a kislányodat szánkózni vagy sétálni, úgyis nagy havat mondanak.

Nagy lépés már az is, hogy ezt felismerted, és be is vallod magadnak, ez indulásnak jó! Ha nagyon nem megy megtalálni a szépet a világban, akkor szerintem menj el egy pszichológushoz, ő biztosan tud segíteni.

2012. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjetek le a hóba játszani egyet. Kirándulj, sétálj, fáraszd ki magad a hóban sétálás közben. Jó mozgás taposni a nagy havat, a mozgás meg mindig jó hatású.
2012. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!