Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most mit tegyek? (krónikus...

Most mit tegyek? (krónikus fáradtság)

Figyelt kérdés

sajnos gyerekkorom óta nem vagyok valami jó alvó de mostanában egyre rosszabb a helyzet hiába alszok 8 órát akkor is fáradt vagyok

most kezdtem keresgélni a neten és eszt találtam:

[link]

sajnos majdnem minden tünet jelentkezett már nálam de fogalmam sincs hogy változtassak?:(

anyukám meg csak annyit mond hogy beképzelem..

de napról napra rosszabbul érzem magam ezért szeretném komolyan venni a dolgot.Ha valaki volt már hasonló helyzetben létszíves írja meg hogy hogyan tudott meggyógyulni vagy mit kellett csinálnia.Bármilyen segítségnek vagy tanácsnak örülnék:)

15/l(bocsi ha hosszú lett)

a válaszokat előre is köszönöm:)


2012. dec. 9. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg naponta nevetni! Ez kijuttat a napi monotomból ami okozhat fáradságot. Mennyit iszol naponta? Ha keveset az is okozhatja. ( Vízre gondoltam)
2012. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
általában 1-1,5 liter vizet szoktam inni naponta.
2012. dec. 10. 14:38
 3/3 anonim válasza:
Menj el az orvoshoz, lehet, hogy vashiányos vagy. Majd beküld a laborba egy beutalóval és a vérvételből megállapítják, hogy vérszegény vagy -e. Ezt komolyan ki kell vizsgáltatni és nem szabad félvállról venni.
2012. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!