Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem találom a helyem?

Miért nem találom a helyem?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 03:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert már minden hely foglalt.
2012. dec. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:D

Mert mindent szétdobálsz, nem rakod a helyére, persze ilyenkor meg bajban vagy!


Bocsi!

Mi baj, miért van ilyen érzésed, mi az, ami hiányzik??

Megkérdezted már magadtól?

2012. dec. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pontosan azt éreztem, hogy én maradtam hoppon?

Álmatlansággal összefügghet?

2012. dec. 22. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Hoppon maradtál = valamiből kimaradtál, valamit nem kaptál meg, valahova nem hívtak.

Van ilyen, de gondold át, és gondolj arra, hogy valójában neked nincs is arra szükséged (vagy legalábbis hazudd ezt önmagadnak és a világnak is!)

Keress, találj magadnak helyette valami mást, lehet hogy eleinte érezni fogod, hogy az mégsem az igazi, de mégis jobb, mint a nagy semmi. Legyen az akár egy baráti társaság, akár egy program, akár valami tárgy, keress helyette valamit.


Álmatlanság? Talán túl aludtad magad, talán van valami, ami miatt nagyon stresszes vagy, talán történt valami az életedben, ami miatt mostanában rosszabbul alszol.

Sétálj nagyokat a szabad levegőn = addig, míg az ónos eső oda nem ér hozzátok. Gondold át a dolgaidat, próbáld meg elengedni a benned levő feszültséget, aggodalmat. Szívd magad, a tüdőd tele a friss levegővel. Talán kezdj hozzá naponta rendszeresen tornázni, valami mozgást (futás, fitness stb.) ami által az izmok kifáradnak, és akkor már könnyebb a pihenés is.

2012. dec. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem vagy a hozzád passzoló közegben.

Elnyomtad saját magadat és a vágyaidat, és nem tudod, mire vágysz, mit akarsz igazán, ki is vagy te.

2012. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!