Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem találom a helyem a világba...

Nem találom a helyem a világban. Talán ez az élet nem nekem való?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor próbáltam boldog és elégedett lenni. Néha sikerült. Pár napra, max pár hétre. Aztán mindig kezdődik előről... Szinte utálom magamat, tükörbe nézni, nem tudom magam elfogadni. Eleinte nem értettem hogy más emberek miért többek nálam és miért rajongja körül őket mindenki, most meg már úgy vagyok vele hogy nálam mindenki jobb.

Egy olyan testben vagyok ami fizikailag rohadt gyenge, szellemileg meg nagyon indulatos és energikus vagyok. Sőt talán túl sokat is akarok a testemtől, valami természetfeletti erőt akarok, vagy valamit amivel végre kitűnhetek az emberek közül, és beleőrülök mert tudom hogy ez lehetetlen. Már csak abban reménykedek hogy van valahol egy másik világ ahol ez lehetséges és ha meghalok ott születek meg.

Egy biztos, nem tudom sehogysem elfogadni önmagam, sem belül sem kívül... Teljesen reménytelen. Tudom, hogy örülnöm kéne annak ami nekem jutott, az életnek stb, és értékelném is, de nem megy sehogysem... :(((


2011. máj. 9. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám, kivéve az "öngyilkosos" részt.


Te hány éves vagy?


24L

2011. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem akarok öngyilkos lenni :D nem merném megtenni és itthagyni mindent, de amúgy azt sem nagyon bírom ami körülöttem megy...:(

amúgy 16 éves lány vagyok

2011. máj. 9. 20:30
 3/13 anonim ***** válasza:

A családdal, barátaiddal nem tudod megbeszélni?

Ha nem, akkor az iskolának a pszichológusát érdemes lenne felkeresned.

2011. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szeretem nagyon a családomat, de még velük sem tudok gátlástalanul beszélni.

A barátaimnak elmondtam de ők nem tudnak velem mit csinálni, csak mondogatják h hülye vagyok, ne gondolkozzak ilyeneken, meg amúgy már szerintem kicsit idegesíti őket a nyavalygásom.

Pszichológust fel lehet úgy keresni hogy senki nem tud róla?


Szeretnék kitörni ebből a testből, mindenből, hogy végre azt érezzem hogy önmagam vagyok.:(

2011. máj. 9. 20:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj először a szüleiddel. Ha nem tudnak segíteni neked, akkor beszéld meg velük, hogy felkeresnéd az iskolapszichológust. Aztán szólj ofődnek és kérdd meg, hogy világosítson fel téged, hogy tudod elérni a pszichológust.

Azért mondom, hogy beszéld meg előbb a szüleiddel, mert nehogy váratlanul érje őket, ha az ofőd felhívja őket a kérésed miatt.


Ezt tudom tanácsolni neked.


Fel a fejjel!

2011. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szervusz!

Én azt tanácsolnám( a pszichológus mellett), hogy folytasd kicsit más irányba is magad megismerését!Az, hogy nem vagy feltűnő jelenség? Na bumm! Nem lehet mki sztár.Te csak légy kedves mkihez, és mivel senkinek a sztárságát nem veszélyezteted mki szeretni fog réged. A "gyengeségeid"-ből pedig előnyt is lehet kovácsolni. Nem hiszed el, de előbb utóbb egy törékeny, gyenge lány akiről süt, hogy kellene mellé egy erős fiú, aki megvédi mennyire vonzó lesz az ellenkezó neműek szemében.

2011. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Neji válasza:
Evvel én is így vagyok! Bár én nem érzem magam fizikailag gyengének xDD sőtt inkább erősnek nagyon.17/F
2011. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tuodk anyáékkal ilyen dolgokról beszélni:(

Én nem akarom senki "sztárságát" veszélyeztetni, de nekem ez a vágyam. Szeretnék mondjuk repülni, gondolatolvasó lenni, vagy akármi... nekem ilyen a világom...

És nem szeretnék törékeny lány lenni. Olyan akarok lenni aki kiáll magáért és a többiekért.

Lehet elmegyek gyúrni...xD:D

2011. máj. 9. 22:56
 9/13 anonim ***** válasza:
neked csak be kéne pasiznod.
2011. máj. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

valami nagy gondod van a testeddel, de ha nem mondod el mi, akkor nehéz kitalálni hogyan változtass

privátban megkershetsz

2011. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!