Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
SEgitsetek kérlek, nem tudom mi lehet ez és nagyon szenvedek :( Nagyon érgóta érzem foylamatosan minden nap hogy szétvan marva a torkom, néha izgatja valami megkaparja a torkomat, be vagyok rekekdve, nagyon rossz..ha megeröltetem a torkom pl mozgással is akár egyből jobban érzem ...én ezt nem birom tovább. két magán orvosnál voltam fül orr gégész aki belenézett de nem látott semmit, csak savlekötöt irt fel, amit eddig nem azonos időben vettem be, ez baj lehet?? miértnem javul meg már ?? :(

2012. dec. 30. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen reflux gyanús. Ezen leginkább gastroenterológus tud segíteni. A savlekötő is jó, de vannak egyéb szerek amik jó rá.

Nem híztál mostanában hasra, az nagyon meg tudja dobni a refluxos tüneteket, mert felnyomódik a gyomor és a sav könnyebben visszacsorog a nyelőcsőbe.

A gyógyszert előírás szerint kell szedni :)

2012. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!!! Mindig felvoltam puffadva, mióta szedem a Quaamtelt, nincs puffadásom, sőt valamelyik nap már enyhült is a torkom, de tegnap óta megint rossz, lehet nem kellett volna almát ennem vagy nemtudom, de pl ma feljött a gyomorsavam :S pedig kezdtem örülni hogy elmúlt....
2012. dec. 30. 22:06
 3/4 A kérdező kommentje:
de még csak egy hete szedem....
2012. dec. 30. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:
én renit szoktam szedni, az nekem azonnal használ. illetve mindne étkezés után egyél pár szem háztartási kekszet! de egyébként ez lehet stressz miatt is ez a maró érzet
2012. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!