Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hetek ota nem alszom. Hogy...

Hetek ota nem alszom. Hogy lehet gyorsan elaludni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 23:58
1 2
 11/19 anonim válasza:

itt egy oldal, bár lehet, h közel sem ez a bajod

[link]

2013. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Kri76 ***** válasza:
Lehet, h tényleg inszomniád van, ha ilyen régóta nem alszol, és nem azért van, mert idegeskedsz valamin. Orvos tud segíteni, csinálnak alvástesztet, vannak rá gyógyszerek.
2013. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Kri76 ***** válasza:
Ismerek olyan embert, aki évek óta nem tud soha elaludni, de neki pszichés betegsége is volt gyerekkorában, meg amúgy is mindig sztresszeli magát valamin. Jobb kivizsgáltatni, mert éjszaka regenerálódna a szervezet, nem aludni elég egészségtelen.
2013. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha valóban hetek óta nem alszol, akkor orvos!
2013. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Hát lehet, h tényleg van valami betegséged, de ne így legyen. Amúgy igen, jók amiket eddig írtak:D szex, alkohol, olvasás, meleg vizes fürdő, és ami szerintem még nagyon jó lehet, az a meditáció, de legelsősorban a nyugalom. Nekem is volt, h nagyon sokáig nem tudtam aludni, de én azért, mert mindig ideges és nyugtalan voltam.
2013. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Próbáld a melatonint, nem gyógyszer, nem altató, nem kell tőle félni, viszont alszol mint a bunda.


Itt van ez, vagy keress rá van tablettás kiszerelésben is.


[link]

2013. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Törőcsik András válasza:
Agykontrol,jóga légzés,no vacsora,sport,és persze szex,abból sosem elég.
2013. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Bajer ***** válasza:
100%
Ha van időd, menj el valakivel egy erdőbe gyalogtúrázni. 20 km után hazamész és simán bealszol.
2013. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
nézd meg HeRBY elalvás tutorial videóját
2013. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!