Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy sokkal...

Mitől lehet az, hogy sokkal kevesebb alvással beérem, mint eddig?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 09:59
 1/4 yuda ***** válasza:
Nem írtál életkort,de annak előrehaladtával ez lehet kevesebb, illetve ha életkörülményed kényelmesebb, rendezettebb lett és nem fáradsz úgy el...(merülsz ki)
2009. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 vagyok, és igaz, hogy itt a szünet, de az elmúlt 1 hónapban többet mászkáltam, több dolgot kellett elintéznem, és mégis kevesebbet alszom. Eddig képes voltam az egész napot átaludni, most viszont kb. éjfélkor alszom el és reggel hatkor már kipattanok az ágyból. Ráadásul vérszegény vagyok, és elég fáradékony.
2009. aug. 27. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:

"15 vagyok, és igaz, hogy itt a szünet, de az elmúlt 1 hónapban többet mászkáltam, több dolgot kellett elintéznem, és mégis kevesebbet alszom."


Jobban elfáradsz (testileg), és ezért mélyebben tudsz aludni. Vagy: kevesebbet érsz rá aludni, és beletaláltál az optimális alvásmennyiségbe (ha az ideálisnál többet alszol, akkor ugyanúgy fáradt leszel, mintha kevesebbet).

2009. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!