Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenés, hányinger, koplalás...

Hasmenés, hányinger, koplalás - zabálás -koplalás. Változó étkezési szokások stb. nagyon nem érzem jól magam a bőrömben mit csináljak? 17L

Figyelt kérdés

Szerda óta fájt a hasam, gyomrom és hányingere van elég masszívan. szombaton ment a hasam. vasárnap sem voltam túl jól, és ma is megy a hasam. reggel amikor felkelek rosszul érzem magam olyan mint amikor este bekajálok és attól fáj a hasam azzal a különbséggel, hogy direkt nem ettem későn.

SOkat ittam mostanában. bor, vodka, martini, még több bor... múlthét előtti héten 2* hánytam alkohol miatt. ha éhes vagyok az a baj, ha eszem az a baj. mindenhogy hányingerem van. tompa az érzés, de nagyon rossz. sehogy sem jó.

van hogy 1 hétig alig eszem. amikor itthon vagyok és csak kávét iszom puffasztottrízst eszem. kevés zöldsget

de van, hogy elutazunk, vagy étterembe megyünk és nagyon sokat eszem. ez váltakozik.

mit csináljak? most is hányingerem van és már 2* ment a hasam :(


2012. júl. 30. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress meg segítek!
2012. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mintha magamat olvasnám..Írj egy üzenetet! :)
2012. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!