Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom urológushoz készül én...

Edi0617 kérdése:

A párom urológushoz készül én mondtam neki, hogy elkisérem, de ö azt mondta, hogy egyedül akar menni ez rosszul esett egy kicsit, vagy ez igy természetes? Ezen ne problémázzak? Csak azt hittem nyugodtabb lenne ha vele mennék.

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 23:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem mindenki szereti ha kisérgetik.


Párom nélkülem még a háziorvoshoz se menne,komolyabb helyre meg egyenesen bekisérni kell,hiába múlt 30 :)


De volt olyan exem,aki gyakorltilag megtiltotta hogy bemenjen bárki egy műtétje előtt és után 1-1 nappal,telefonon érdeklődhettünk.

2012. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

én nő vagyok és utálom, ha kísérgetnek. Felnőtt ember vagyok,nem kell, hogy nyugtassanak.

Biztos nem lenne a párod nyugodtabb, hanem halálra idegesítenéd. Az urológus pedig rutin dolog,nem gerincműtétje lesz

2012. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
97%

Hali !

Nehogy emészd magad emiatt. A fiúk sem kísérik el a lányokat a nőgyógyászhoz. De egy férfinak ez sokkal kellemetlenebb. érthető ha nem szeretné hogy Vele menj.

2012. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne problémázz. Nem mindenki szereti, ha kisérgetik ilyen helyekre, ő ilyen, és fogadd el. Te nem vagy ilyen, ezért nehéz megértened, de fogadd el, hogy márpedig ő így nyugodtabb, attól, hogy te nem így tennél.
2012. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak tudom,hogy ideges mert a heréje felett3 helyen észrevett borsóny nagyságú gumót belül és már egyböl a legrosszabbra gondol pedig mondtam neki hogy nem kell,csütörtökre kapott idöpontot,remélem semmi komoly nem lesz.Persze,hogy énis ideges vagyok,de nem mutatom elötte.
2012. jan. 16. 23:52
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus..én sem engedném hogy gyere.
2012. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. jan. 17. 00:04
 8/18 fehér gandalf válasza:
0%

sose értettem miért fontos vkihez bemenni korházba. attól nemfog elöbb felgyógyulni. mikor engem műtöttek akk is aztmondtam a szüleimnek h ne jöjjenek be és komolyan gondoltam pedig csak általános 7-be jártam. most komolyan anyám ott volt 2 napot a korházba közben meg végig eszméletlen voltam. utána meg néhány napig full kába.


visszatérve a kérdésre mitszólnál hozzá hogyha vki benyúlna a púzódba és melletted lenne a pasid? ezt szorozd fel 1000*el. nah ilyen érzés ez egy férfi számára.

2012. jan. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Páran szerintem félreértitek.. nem arról volt szó, hogy be megy vele a vizsgálatra, és kérdéseket tesz fel a dokinak a segglyukáról, meg a problémáiról.. Hanem gondolom elmegy vele, a váróban megvárja, és utána elmehetnek pl stresszoldásként egy kávéra megbeszélni mit is mondott a doki... Mindenki annyira elhatárolt és szélsőséges, hogy észre se veszitek, hogy ez lehet egy értelmes szándék jele is..
2012. jan. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vannak, akik nem szeretik, ha elkisérik öket az orvoshoz (én is utálom, már 16 éves koromban is szülök nélkül mentem), ezt egyszerüen el kell fogadni. Attól, hogy neked esetleg jól esne, neki még nem biztos. Adott esetben - ha neked kellene menni viszgálatra, akkor meg valószinüleg nem is akarna elkisérni, mert neki az a természetes.
2012. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!