Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes hogy 8hetes babám...

Természetes hogy 8hetes babám inkább egyedül érzi jól magát?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki énekelni,kicsit játszani vele,megnevettetni,de nem akarja.Olyankor nyügös.Ugy szeretnék már egy igazi babamosolyt az arcára.Más is igy van vagy csak az én babám :( (sajnos még mindig hasfájós)
2011. ápr. 11. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szió!


Természetes!!

Én is nyúztam :-) szegénykémet, de ők még kicsik hozzá, hagyd, hogy nézelődjön. Ami izgatja ilyenkor, ha a kezedet nagyon lassan tekergeted, nyitogatod az ujjaidat, közben halkan énekelhetsz neki, én ezt csináltam, és néha elmosolyodott, de ez még nem nekem szólt szerintem, inkább ösztönös volt...

Ne siettesd, olyan édesek ilyenkor is, minden időszaknak megvan a szépsége...

Hidd el sitty-sutty elreppennek a hónapok, és már vigyorog majd mint egy kis tejbetök. :-))

Az enyém most 7,5 hós, de hihetetlen, hogy én még a szülésen mélázok, ő meg fel akar már állni. :-)


Élvezd ki ami épp történik, figyelj, és fotózz a szemeddel, hogy ne felejtsd el ezeket a pillanatokat!


minden jót!

2011. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mert ő még másképp fejlődik. Neki még ez nem hiányzik az életéből, ő most még csak aludni és enni szeretne. Meg szokni a világot. Majd eljön az az idő is, amikor már szeretni és várni fogja a közeledésed és mosollyal, kacagással fogja jutalmazni. Azért nyűgös, mert sok neki az inger még. Ezt is szoknia kell, neki még minden új. Légy türelemmel még hozzá.
2011. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!