Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan növeljem az önbizalmamat?

Hogyan növeljem az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt még volt valamennyi önbizalmam,de tegnap délutántól megint a béka seg*e alatt lapul.

Délután a barátnőm végettvetett a barátságunknak,

de igazából ezt nekem kellett volna megtennem, mert már régóta kihasznált,de valamiért mégis ragaszkodtam a barátságunkhoz.

Amikor összevesztünk megkérdeztem tőle,hogy mi a problémája velem,és egy csomó mindent felsorolt rólam, azóta egy nagyon rossz embernek tartom magam és úgy érzem,hogy mindenkinek elege van belőlem és utál.

Úgy érzem,hogy már nem tudok változtatnom magamon és nem tudom,mit csináljak.

Most nagyon rosszul érzem magam,hogy vége annak a barátságnak,de szerintem főleg azért,mert annyi rosdszat vágott hozzám a barátnőm és én úgy vettem észre,hogy nem is őszinte,illetve az egészet olyanokat is mondott rám ami nem is igaz,és az egészet úgy mondta mintha ő hibátlan egyéniség volna.

rossz,hogy vége a barátságnak,mert csaak nem is köszön nekem vissza,és rám see néz.



2013. jan. 15. 11:30
 1/1 anonim válasza:
ÁLLJ A TÜKÖR ELÉ ÉS MONDJ MAGADNAK SZÉP SZAVAKAT. sziológus vagyok, értek hozzá.
2013. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!