Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért káromkodom alvás közben...

Miért káromkodom alvás közben éjszaka?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, nem viccelve kérdem.Anyám,apám testvérem is mindig felfigyelnek arra hogy éjszaka álmomban elég csúnyán káromkodom! Eleinte nem hittem el de miután a testvérem hangfelvételt készített a telefonja segítségével, akkor már magam is elhittem. Kérdeztem az orvost és erre azt mondta hogy kerüljem s káromkodást (ébren), de minden hiába. 2012.december 13-án kezdődött az egész. Help me!

2013. jan. 19. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kolis szobatársam ordít, sikít, nevet álmában..és nem tudja miért :D Elvileg nem álom függő nála.
2013. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Van egy olyan betegség, aminek a neve Tourette-szindróma:

Bár ez (tudtommal) éber állapotban jön elő. Általában 21 éves kor előtt jelentkezik. Többféle tünete lehet, de többek között az akaratlan (hangos!) káromodás is a tünetek közé tartozik. Ha egy templomba lenne, akkor sem tudná visszatartani azt, hogy hangosan káromkodjon (nagyon sz.r lehet). Szóval lehet hasonló van neked, csak egyelőre csak álmodban jön elő, aminek inkább örülj (már, ha ez a szindrómád van)... Egyébként csak tipp...

2013. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

13:57-es hozzászóló vagyok. Itt egy link is róla:

[link]

2013. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!