Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen természetes gyógymódokk...

Milyen természetes gyógymódokkal tudok kigyógyulni, ha nagyon csúnyán megfáztam? (lejebb)

Figyelt kérdés
allergiám miatt legyengyült az immunrendszerem és nagyon beteg vagyok..:S
2009. szept. 1. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hagymatea... nem tom pontosan, hogy kell készíteni, de anyu folyton ezt szajkózza, ha megvagyok fázva. Mindig elmondja azt is, hogy kell készíteni, csak én nem szoktam figyelni. :) De tuti találsz valamit, ha rákeresel a neten. Amúgy már többen is ajánlották. Szal próbáld meg és jobbulást.
2009. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Igen a hagymatearol en is jokat hallottam, bar en sem csinaltam meg.

Jo a homeopatias oscilococcinum, meg szerintem mar vannak uj dolgok is. (patika)

Menj szaunaba vigyel mezet, kend be a mellkasod es nyugodtan igyal is belole.

Es vegyel mentol kristaly oldjal vel fel literbekicsit ez kb egy mokkas kanal, es ha mast nem zavar akkor locsolj ra.

Na az aztan kitisztit ;)

2009. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hagymatea, énmár kipróbáltam, télleg nagyonjó. eccerűen m,egfőzől egy félbevágott hagymát forró vízbe. citrommal és mézzel lehet ízesíteni, de ígyisúgyis borzalmas lesz az íze:D de nagyon hatásos
2009. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy az előttem írók közül valaki írta: Oscillococcinum, Homeogene 9, és csipkebogyó-kamilla tea felesben mézzel, citrom nélkül. Ezenkívül legalább 3x1 C vitamin tabletta naponta, és napi egy-két alkalommal tengerisóval gőzölhetsz is. Felforralsz vizet tengerisóval, fölé hajolsz és terítesz magadra egy törölközőt. Nagyon hatásos. Én csak ilyeneket használok a gyenge immunrendszerem miatt. Oscillococcinumot egyébként később megelőzés céljára is szedhetsz, heti egy ampullával. A betegség ideje alatt 2-3 napig 3 ampullával szopogass. Homeogeneből én 6-9 db-ot szopogatok el naponta, ez a javasolt mennyiség is.

20/L

2009. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..:)Ki fogom próbálni a hagymateát.:)Teganp fokhagymát ettem.:)
2009. szept. 3. 09:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs, fokhagyma, sok folyadék és pihenés.
2009. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!