Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet kigyógyulni a...

Hogyan lehet kigyógyulni a stresszből, és lenyugodni?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges vagyok mostanában,sok dolog történt velem.Haláleset,szakítás,suliproblémák,és nagyon stresszelek.Járok pszichológushoz,de nem sokat ér eddig.Minden reggel hasmenésem van,és gyomoridegem.Mostanában jobban érzem magam,hogy nincs iskola,de a hasmenés még mindig megvan,ezért nem merek menni sehová itthonról,mert akkor megint előjön.

Ha voltatok ilyen helyzetben,kérlek titeket irjátok meg,hogy hogyan lehet ebből "kigyógyulni".Sajátos módszerek is érdekelnek.Köszönöm!


17/L


2010. jún. 27. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szegénykém ilyenekkel tudod milyen sok ember küzd?El sem hinnéd.

Én nem tudok rá jó stresszoldást.Talán az egyetlen hogy megpróbálod rendbe tenni az életedben a dolgaidat,hogy ne legyen elvarratlan szál,mert azok tudat alatt zaklatják az embert.Mindent gondolj át,és zárd le.

És mellette kezdj bele egy olyan dologba ami szokatlan és kiránt ebből a szituációból.Pl kezdj valami új sportot,vegyél magadnak egy leguánt...ez csak pl volt.. a lényeg hogy ne sablonos legyen,mert az nem ránt ki.Ha gondolod írj privátot.sok sikert

2010. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mióta jársz pszichológushoz? Ne 1-2 alkalomtól várj csodát... Elsősorben akarat és elszántság kérdése. Ha valóban változni akarsz, akkor a segítséget, ha elfogadod, akkor fogsz is, de nem 1-2 napon belül, ez egy folyamat. Mivel a kialakulása is hónapok alatt ment végbe, a megszűnése is szépen fokozatosan fog.

Relaxálj sokat, autogén tréningezz, jógázz!, ha szeretsz mozogni, fuss, vagy ugrálj, aerobikozz, ezek mind segíteni fognak! Olvass pl. Müller Pétert, sokatfog formálni az is belsőleg. Sok sikert!

2010. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem si hasonlóproblémáim vannak.

Szorongásra szedek béta blokkolót, rivotrilt és fevarint


menj el egy pszichiáterhez

gyógyulást

2010. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is voltak családi és iskolai próblémáim bár nem ilyen súlyosak.Én homeopátiás készítményeket használtam és nagyon sokat segített.Ezeket gyógyszertárban kérheted annyit kell kérdezned ,hogy milyen homeopátiás készíményeik vannak és akkor adnak egy papír és van vagy 100 féle és mindegyiknél ott van hogy mire használ.Remélem tudtam segíteni:)
2010. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!